Coronavirus | انگلستان قرنطينه مسافران از اسپانیا در عمده به اروپا و احیای

بریتانیا به طور ناگهانی اعمال دو هفته قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن از اسپانیا پس از یک افزایش coronavirus موارد چشمگیر و ناگهانی برگشت و در روز شنبه برای افتتاح قاره اروپا به گردشگری پس از ماه از مستند.

قرنطینه نیاز خواهد اثر را از نیمه شب (2300 به وقت تهران در روز شنبه) و آن را غیر ممکن است برای مسافران برای جلوگیری از آن را با عجله به خانه.

وزارت امور خارجه بریتانیا نیز اعلام کرد که توصیه در برابر همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی اسپانیا. اسپانیا قناری و جزایر بالئارس بودند تحت پوشش مشاوره برای جلوگیری از سفر اما هنوز هم موضوع را به قرنطینه.

ناگهانی, بریتانیایی, حرکت به دنبال مراحل این هفته توسط دیگر کشورهای اروپایی است. روز جمعه در نروژ گفت: آن را دوباره اعمال 10 روز قرنطینه نیاز مردم ورود از اسپانیا از روز شنبه در حالی که فرانسه به مردم توصیه کرد برای سفر به اسپانیا و شمال شرقی منطقه کاتالونیا.

اما گردشگران اختصاص بیش از 20 درصد از بازدید کنندگان خارجی به اسپانیا در سال گذشته بزرگترین گروه ملیت. گردشگری به طور معمول حساب برای برخی از 12 درصد از اقتصاد اسپانیا.

اسپانیا شده بود در لیست کشورهایی که دولت بریتانیا گفته بود شدند و امن برای مسافران به بازدید – معنی گردشگران بازگشت به خانه را برای رفتن به قرنطینه.

اعلام این لیست فقط هفته پیش اجازه داده بود که در اروپا بخش گردشگری خود را آغاز احیای پس از نزدیکی total shut-down باعث COVID-19 بیماری همه گیر.

در پاسخ به اقدامات اسپانیا روز شنبه گفت که یک کشور امن و با موضعی جدا شده و کنترل شیوع کروناویروس.

یک سخنگوی وزارت خارجه اسپانیا گفت: “احترام گیری از پادشاهی متحده” بود و در تماس با مقامات وجود دارد.

انگلیسی ها حرکت می گذارد نه فقط در اسپانیا در بخش گردشگری است اما شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی تلاش برای بازگشت به کسب و کار.

یک ‘امن’ کشور

روز جمعه وزیر خارجه اسپانیا Arancha Gonzalez Laya تلویزیونی سی ان ان گفت که مانند بسیاری از کشورها در سراسر جهان است که موفق به کنترل این بیماری در کشور اسپانیا “است اما شیوع دولت-هر دو ملی و منطقه ای — در حال کار برای منزوی کردن موارد به عنوان به زودی به عنوان آنها ظاهر می شود”.

اسپانیا یکی از بدترین آمار کشور در اروپا همه گیر با بیش از 290,000 موارد و بیش از 28 ، 000 مرگ و میر. این اعمال بسیار سخت مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش به تدریج کاهش آنها در اوایل این تابستان.

اما وجود داشته اند شیوع بیماری در هفته های اخیر با کاتالونیا یکی از نقاط.

کاتالونیا که شامل بسیاری از محبوب توریستی تفریحی و همچنین این شهرستان از, بارسلونا, گزارش 1,493 جدید کروناویروس موارد و سه مرگ و میر در روز شنبه. منطقه ای دولت به خواست ساکنان بارسلونا به ماندن در خانه.

مقامات منطقه ای نیز دستور داد تمام دیسکو در کاتالونیا تعطیل از شنبه آینده 15 روز در حالی که میله, رستوران ها و قمار باید بسته های نیمه شب.

بریتانیا خود شده است بدترین آمار کشور در اروپا همه گیر با بیش از 328,000 موارد و رسمی مرگ و میر بیش از 45,600.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>