Coronavirus | U. P. اعلام ₹1,000 کمک های مالی به 35 لاخ کارگران رایگان جیره به 1.65 cr کارگران

این اوتار پرادش دولت در 21 مارس اعلام کرد که حدود 35 لاخ کارگران در دولت خواهد شد ₹1,000 هر کدام به عنوان کمک های مالی در حالی که رایگان جیره برای یک ماه ارائه خواهد شد به 1.65 کرور کارگران ساختمانی در میان شیوع کروناویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

وزیر یوگی Adityanath کارگردانی کرده است مقامات برای آزادی فوری پرداخت به MNREGS کارگران در دولت و به foodgrains موجود به فقرا در شهرها و روستاها یک بیانیه صادر شده توسط U. P. دولت گفت.

“با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی گرفته شده در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس دولت است هوشیار و محتاط باشند. با اثر فوری دولت ارائه خواهد شد ₹1,000 هر فرد برای تعمیر و نگهداری به 35 لاخ کارگران. این پرداخت ارسال خواهد شد به طور مستقیم به حساب های خود را از طریق مستقیم بانکی نقل و انتقالات گفت:” بیانیه صادر شده در مارس 21.

آن گفت: آقای Adityanath دستور مقامات برای ارائه یک ماه رایگان جیره در ماه آوریل به بیش از 1.65 کرور کارگران ساختمانی و روزانه کارگران ثبت نام شده تحت Antyodaya Yojana و مهاتما گاندی ملی روستایی اشتغال طرح (MNREGS) با این کار بخش.

 

دستمزد روزانه کارگران در مناطق شهری که جیره کارت را دریافت سند در اولویت اساس بیانیه ای گفت:.

آن گفت که وزیر نیز به کارگردانی مقامات که پرداخت می شود بلافاصله پس از انتشار به MNREGS کارگران در دولت است.

“سفارشات صادر شده است به ارائه مواد غذایی سبوس دار برای کسانی که مشغول به کار در مناطق شهری و روستایی در کشور به ویژه به کارگران, سبد خرید, دستگاه کشش و دیگران” در بیانیه ای گفت:.

آقای Adityanath درخواست مردم از دولت برای ماندن در خانه در روز یکشنبه ‘Janata’ مقررات منع رفت و آمد به نام برای با نخست وزیر نارندرا.

“فراخوان برای Janta حکومت نظامی داده شد. لطفا ماندن در خانه خود را. مترو, قطار, جاده اتوبوس و اتوبوس های شهر عمل خواهد شد در روز یکشنبه” در این بیانیه گفت: به نمایندگی از وزیر.

 

آن گفت: تمام خدمات مترو در U. P. بسته خواهد شد مارس 22, اتوبوس, خدمات اوتار پرادش شرکت حمل و نقل جاده و شهر, اتوبوس, خدمات بسته خواهد شد از 6.00 صبح تا 10.00 بعد از ظهر

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘گرما است نه یک عامل بازدارنده برای انتقال’: خود را COVID-19 نمایش داده شد پاسخ

“کروناویروس است در مرحله دوم در سراسر کشور است. آن را انتقال یک پیام بزرگ برای کل جهان اگر ما موفق به توقف این در این مرحله است. برای جلوگیری از این عفونت, ما در حال کار بر روی یک جای پای جنگ. جداسازی بخش تنظیم شده است در هر منطقه بیمارستان و دانشکده پزشکی. تا کنون 23 نفر شناسایی شده در کشور است که نه به طور کامل بهبود یافتند. وجود دارد بدون نیاز به وحشت اما آماده سازی خود را برای مبارزه با این چالش” U. P. وزیر در بیانیه ای گفت:.

او پرسید: معامله گران به ذخیره کردن اقلام ضروری و مردم را به خرید تنها چیزهایی که لازم است اطمینان مردم است که دولت به اندازه کافی مواد غذایی دانه. او از مردم خواست نه جمعیت و یا ایستادن در صف در مغازه ها برای جلوگیری از عفونت از گسترش.

آقای Adityanath گفت coronavirus اسپرد را از طریق عفونت و بیماری را متوقف به هر قیمتی.

یادآوری به مردم از نخست وزیر درخواست شهروندان برای جلوگیری از رفتن به مکان های شلوغ و نه برای برگزاری هر بکند آقای Adityanath گفت: به عنوان یک اقدام احتیاطی دولت به کارگردانی بستن از تمام موسسات آموزشی multiplexes تئاتر و مراکز در دولت و ترافیک های غیر ضروری متوقف شده است.

رئیس جمهوری درخواست کرد که نباید به بازارهای بی ارزش در طول Janta منع رفت و آمد در مارس 22.

“همه ما باید اقامت در خانه های ما. دولت به اندازه کافی دارو و مواد غذایی سبوس دار است. خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود اقلام مورد نیاز در بازار است. هر کس می خواهد دریافت کالا و آنها نباید صف در مغازه ها و ذخیره کردن بی ارزش” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر