پشتیبانی شده توسط یک ائتلاف جهانی تاسیس شده توسط هند و نروژ ایالات متحده آغاز شده است که فاز یک کارآزمایی بالینی یک تحقیقاتی واکسن طراحی شده برای محافظت در برابر coronavirus بیماری که تاکنون جان بیش از 7000 نفر در سطح جهان است.

شروع به محاکمه در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت (KPWHRI) در سیاتل به عنوان اولین شرکت کننده دریافت تحقیقاتی واکسن.

“من خوشحال به گزارش که امروز کانديد واکسن آغاز شده است که فاز یک کارآزمایی بالینی است. این یکی از سریع ترین توسعه واکسن راه اندازی در تاریخ است. حتی نزدیک. ما همچنین در مسابقه برای توسعه ضد ویروس درمان و درمان های دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید کنفرانس خبری روز دوشنبه.

موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از موسسه ملی بهداشت (NIH) است بودجه محاکمه. برچسب باز محاکمه خواهد شد, ثبت نام 45 فرد سالم داوطلب در سن 18 تا 55 سال بیش از حدود شش هفته است.

“پیدا کردن یک محیط امن و موثر واکسن برای جلوگیری از عفونت با SARS-CoV-2 فوری بهداشت عمومی اولویت” گفت: NIAID مدیر S Anthony Fauci.

“این فاز 1 مطالعه, راه اندازی, در, رکورد, سرعت, اولین گام مهم در جهت دستیابی به این هدف است.”

با توجه به NIH این مطالعه ارزیابی دوزهای مختلف واکسن آزمایشی برای ایمنی و توانایی خود را برای القاء پاسخ ایمنی در شرکت کنندگان است. این اولین بار است که از مراحل متعدد در این کارآزمایی بالینی فرایند ارزیابی سود بالقوه از واکسن.

این واکسن به نام mRNA-1273 و توسعه داده شد توسط NIAID دانشمندان و همکارانش در شرکت بیوتکنولوژی مدرن, Inc., مستقر در کمبریج ماساچوست است.

ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) پشتیبانی تولید واکسن نامزد برای فاز 1 کارآزمایی بالینی NIH گفت.

تصور 2015, CEPI تاسیس شد در داووس در سال 2017 توسط دولت نروژ و هند بیل و ملیندا گیتس بنیاد ولکام تراست و اقتصادی جهان فروم.

با توجه به وب سایت خود را CEPI تا کنون امن تومان 760 میلیون نسبت به آن 1 میلیارد دلار بودجه هدف با چند سال بودجه از نروژ, انگلستان, آلمان, ژاپن, کانادا, اتیوپی و استرالیا و بنیاد بیل و ملیندا گیتس و خوش آمدید.

در میان آن 12 رای گیری اعضای گیلاس Gagandeep کانگ از مسیحی کالج پزشکی وللر و Rajeev Venkayya واکسن واحد کسب و کار تاکدا شرکت داروسازی محدود است. هندی Soumya Swaminathan یک رای غیر عضو و نشان دهنده سازمان بهداشت جهانی (WHO) در هیئت مدیره.

اوایل این هفته CEPI سازمان تنظیم برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن در برابر ظهور بیماری های عفونی ساخته شده یک تماس فوری برای دلار 2 میلیارد دلار برای حمایت از توسعه یک واکسن علیه ویروس مسئول COVID-19.

در بیانیه ای NIH گفت که عفونت با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند خفیف تا شدید بیماری تنفسی و شامل علائم تب و سرفه و تنگی نفس.

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گذشت 7,000 در سراسر جهان است. بیش از 175,530 موارد ثبت شده در 145 کشور جهان است.

COVID-19 نفر بودند شناسایی شده در دسامبر 2019 در چین در ووهان در استان هوبئی. از مارس 15 که گزارش 153,517 موارد COVID-19 و 5,735 مرگ و میر در سراسر جهان است. بیش از 2800 تایید COVID-19 موارد و 58 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده به عنوان از آوریل 15, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“در حال حاضر هیچ مورد تایید واکسن وجود دارد برای جلوگیری از عفونت با SARS-CoV-2,” NIH گفت:, و اضافه کرد که تحقیقاتی واکسن توسعه یافته ژنتیکی با استفاده از یک پلت فرم به نام mRNA (messenger RNA).

تحقیقاتی واکسن هدایت سلولهای بدن برای بیان یک ویروس و پروتئین است که امید آن است را استنباط قوی پاسخ ایمنی است. این mRNA-1273 واکسن نشان داده وعده در مدل های حیوانی و این اولین بار است که دادگاه به بررسی آن در انسان آن را گفت.

دانشمندان در NIAID را واکسن مرکز تحقیقات (VRC) و مدرن قادر به سرعت توسعه mRNA-1273 چون از قبل مطالعات مربوط coronaviruses است که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

فاز 1 کارآزمایی رهبری Lisa Jackson, MD, محقق ارشد در KPWHRI. شرکت کنندگان در مطالعه را دریافت دو دوز از این واکسن از طریق تزریق عضلانی در بازو در حدود 28 روز از هم جدا. هر یک از شرکت کنندگان اختصاص داده خواهد شد برای دریافت 25 ميکروگرم (mcg), 100 میکروگرم یا 250 میکروگرم دوز در هر دو واکسن با 15 نفر در هر دوز همگروهی با توجه به بیانیه ای.

چهار شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یک تزریق با دوز پایین و بعد از چهار شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد 100 میکروگرم دوز. محققان به بررسی اطلاعات ایمنی قبل از واکسیناسیون باقی مانده شرکت کنندگان در 25 و 100 میکروگرم دوز گروه و قبل از شرکت کنندگان خود را دریافت دوم واکسیناسیون. یکی دیگر از بررسی ایمنی انجام خواهد شد قبل از شرکت کنندگان ثبت نام در 250 میکروگرم کوهورت.

“این کار بسیار مهم است به تلاشهای ملی برای پاسخ به تهدید این ظهور ویروس. ما آماده برای انجام این مهم از محاکمه به دلیل تجربه ما به عنوان یک NIH بالینی مرکز از سال 2007” دکتر جکسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی