Coronavirus ایالات متحده-اتحادیه اروپا, تجارت, جنگ, خلیج فارس تنش بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی: EIU

چشم انداز رشد اقتصادی برای سال 2020 به نظر می رسد تلخ, The Economist Intelligence Unit گفت: روز چهارشنبه و با ذکر coronavirus ایالات متحده و اتحادیه اروپا تجارت جنگ آمریکا-ایران در جنگ به عنوان بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی است.

با توجه به whitepaper منتشر شده توسط واحد اطلاعات اقتصادی (به EIU) جهانی رشد است و پیش بینی می شود 2.9 درصد در سال 2020 نزدیک به دهه پایین است.

این EIU انتظار دارد رشد اقتصادی در جهان توسعه یافته به سرعت در سال 2020 رانده شده توسط یک اعتدال در ایالات متحده رشد. در حالی که ظهور یک رمان coronavirus در چین را تعدیل آسیا رشد دیدگاه.

 

این گزارش با عنوان “پنج خطرات برای اقتصاد جهانی در سال 2020” بیشتر اشاره کرد که ناآرامی های اجتماعی دیده می شود در سراسر جهان در سال 2019 به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه در سال 2020 خواهد شد و چالش هر دو سیاست گذاران و مدل های کسب و کار.

این EIU jotted پنج خطرات مربوطه احتمال در اقتصاد جهانی است که در آن ایالات متحده-ایران درگیری منجر به افزایش جهانی قیمت نفت و جنگ تجاری بین آمریکا و اتحادیه اروپا در صدر جدول با 25٪.

دیگر خطر بزرگ برای اقتصاد جهانی شامل coronavirus بار بدهی باعث یک زنگ تفریح در سراسر بازارهای در حال ظهور و هنگ کنگ تظاهرات باعث خروج از آسیا بزرگترین مرکز مالی.

این EIU گفت: تجارت بس بین ایالات متحده و چین همچنان “شکننده” و عود در تنش بین دو ابرقدرت اقتصادی را نمی توان حذف شدند.

با توجه به Agathe Demarais این EIU جهانی پیش بینی مدیر ریسک ناخواسته اسلاید به افزایش درگیری های نظامی بین ایالات متحده و ایران نمی توان رد کرد.

در coronavirus این گزارش گفت که تاثیر آن را بسیار عمیق تر است که از سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به نقش بسیار بزرگتر است که چین در اقتصاد جهانی است.

این EIU انتظار 20% احتمال این که ویروس نمی خواهد موجود در چین تا اواسط سال 2020 5% شانس که در آن باقی خواهد ماند uncontained فراتر از سال 2020 است.

اختلال در تجارت بین المللی را تبدیل به سنگر به عنوان زنجیره تامین در حال منحرف از چین با برخی از کشورها احتمالا قرار دادن سنگین محدودیت در تجارت دو جانبه آن اشاره کرد.

علاوه بر این تعداد رو به رشد بین المللی صادر خواهد تجربه پریشانی مالی به عنوان یک کمبود مداوم در تقاضا باعث کاهش قیمت کالا و صادرات درآمد.

“با توجه به تاثیر مستقیم از ضعف تقاضا در چین و همچنین پتانسیل اقتصادی اختلال در دیگر کشورها باید coronavirus شیوع بیشتر گسترش در سطح جهانی پیش بینی ما برای جهانی رشد تولید ناخالص داخلی واقعی می تواند شیب زیر 2.5% در این سال” را EIU اشاره کرد.

در ژانویه 30, سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد coronavirus (COVID-19) شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus بیماری همه گیر در چهار شنبه صعود به 2,715 با 52 جدید مرگ و میر در حالی که مورد تأیید رز به 78,064.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>