Coronavirus | رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او صحبت کرد ‘sarcastically’ در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 24 بازی کردن گزارش باشگاه خبرنگاران پیشنهاد خود را که مردم می توانید سعی کنید با تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با رمان coronavirus ادعا او بود که به طعنه آمیز.

همچنین به عنوان خوانده شده | ایالات متحده مورد حمله قرار گرفت می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن در بیماری همه گیر کوروناویروس

“من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت: روزنامه نگاران در کاخ سفید است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر آوریل 23, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دانشمندان دولت در اتاق و از آنها خواست تا در مورد نقش ضد عفونی کننده در قتل coronavirus.

“آن را می زند [ویروس] در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها,” او گفت:.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید که او در صحبت کردن به یک روزنامه نگار با قرار دادن “یک طعنه آمیز به سوال خبرنگار”.

در واقع او بود صحبت کردن به طور مستقیم به وزارت امنیت داخلی رسمی در جلسه اتاق بیل Bryan.

همچنین به عنوان خوانده شده | 10 COVID-19 داروهای تحت کارآزمایی بالینی در ایالات متحده: مغلوب ساختن پیشی جستن

نشسته در کنار آقای برایان بالا بود کاخ سفید coronavirus پزشکی مشاور دکتر دبورا Birx.

آقای ترامپ اغلب spars با روزنامه نگاران در روزانه خود را در جلسات و او دوباره در آوریل 23, تماس دو نفر از آنها را “جعلی”. او همچنین تکرار خود را به طور منظم شکایت که رسانه ها نمی کند و درمان او را نسبتا و پخش کردن دستاوردهای خود را.

اما هنگامی که بحث در مورد تزریق آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی برتر از سوال و پاسخ مرحله از جلسه و بحث تمام شد بین او و مقامات دیگر است.

از اظهار نظر در مورد ضد عفونی کننده باعث سردرگمی گسترده و زنگ در آوریل 24.

همچنین به عنوان خوانده شده | بیش از 29 میلیون هیدروکسی کلروکین دوز خریداری شده توسط ایالات متحده آمده اند از هندوستان می گوید: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

این گروه از والدین از محبوب خانواده محصول Lysol در بیانیه ای گفت که “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان [از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر].”

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: رسانه ها گرفته شده بود “رئیس جمهور تهمت خارج از چارچوب” اما نمی گویند او بود که به طعنه آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>