آمریکا اینترنت بی سیم و ارائه دهندگان اعلام کرده اند به طور موقت اقدامات برای گرفتن آنلاین کمتر گران و طاقت فرسا به اجرا اجتماعی فاصله با توجه به جدید کروناویروس نیروهای بیشتر تعامل انسان آنلاین.

قابل توجه ترین است Comcast رایگان شبکه Wi-Fi عمومی برای همه برای 60 روز, موثر, مارس 14. مناطق عمده شهری در حال ضخیم با Comcast را Xfinity-مارک نقاط.

همچنین بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد آزمون; گسترش ممنوعیت سفر به ایرلند

“من اصلا به این می گویند اغلب براوو Comcast!” توییتی Alex Stamos, یک دانشگاه استنفورد internet security متخصص.

AT&T و ارتباطات منشور همچنین اعلام کرد رایگان شبکه Wi-Fi عمومی برای مدت 60 روز با منشور ارائه پهنای باند رایگان برای خانواده ها با دانش آموزان از طریق کالج سن که در حال حاضر نیست که یک اشتراک.

همچنین بخوانید: COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

Verizon بود در میان بسیاری از ارائه دهندگان خدمات نیز اعلام یک مهلت قانونی برای هزینه های اواخر و قطع.

T-Mobile اعلام کرد که این امر با ارائه unlimited اطلاعات گوشی های هوشمند برای همه مشترکین فعلی و افزایش اطلاعات کمک هزینه به مدارس و دانش آموزان خود را با استفاده از آموزش دیجیتال برنامه های.

کاکس گفت: این امر افزایش سرعت در کم هزینه پهنای باند برنامه ها و با حداکثر سرعت دویدن گفت: این امر به مشترکین داده نامحدود به مدت 60 روز در میان دیگر تغییرات است. Comcast و AT&T نیز به طور موقت برداشته اطلاعات کلاه.

اطلاعیه دنبال یک درخواست در فوریه 12 به ارائه دهندگان اینترنت توسط ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا و 17 همکاران دیگر در سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی