Coronavirus | عدم احاطه کرده دموکراتیک اولیه به عنوان اوهایو تکه رای

دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه مصرف می شود با قطعیت پس از رهبران در اوهایو به نام روز انتخابات فقط ساعت قبل از انتخابات بودند باز با استناد به نیاز به مبارزه با کروناویروس جدید. مقامات در فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی گفت: آنها را به حرکت به جلو با رای دادن.

نه از شهر نیویورک به تعویق افتاد و آن شهرداری اولیه در روز سپتامبر. 11 سال 2001 حملات یک انتخابات شده است تحت فشار قرار دادند از جمله مشخصات, far-reaching راه است. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine در ابتدا خواسته دادگاه را به تاخیر رای و زمانی که یک قاضی حاضر به انجام این کار, بهداشت دولت اعلام مدیر بهداشت و درمان اضطراری که جلوگیری از این نظر سنجی از باز کردن.

تصمیم گرفت یک یادآوری است که مهمترین عنصری عمل دموکراسی آمریکایی – رای گیری – خواهد شد به شدت مورد آزمایش سه شنبه به چندین ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی در حالی که همچنین مقابله با تاثیر جهانی همه گیر. مسابقات در حال بازی کردن به عنوان ویروس’ تاثیر در حال تبدیل شدن بیشتر ملموس با بسته شدن مدارس در سراسر کشور, کارگران ماندن در منزل و رستوران ها و کافه ها بستن.

بازار سهام ایالات متحده در روز دوشنبه سقوط به بدترین حالت آن روز در بیش از سه دهه است.

به سرعت در حال تغییر و تحولات به مبلغ یک نوع هرج و مرج به ندرت دیده می شود در یک انتخابات فصل است. و آن را ممکن است به زودی پایان به برخی از کشورهای است که رقابت های ریاست جمهوری در هفته های آینده در حال حاضر نقل مکان کرد و به تعویق انداختن آنها و دیگران بودند که فشار را به دنبال دارد.

“این غیر معمول محدودیت” سوزان Lerner, مدیر اجرایی, علت شایع نیویورک گفت: توصیه می شود فدرال محدودیت را امتحان کنید و کنترل گسترش ویروس. او که اصرار تاخیر در دولتی که ریاست جمهوری سال 2020 اولیه از مارس 28 ژوئن 23, زمانی که کنگره و قوه مقننه مقدماتی در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

“به طور معمول ما را پشتیبانی نمی کند به تعویق انداختن انتخابات اما این شرایط فوق العاده,” خانم لرنر گفت.

مبارزات صرف دوشنبه الک را از طریق داده ها و صحبت کردن به مخاطبین بر روی زمین به منظور بررسی تاثیر coronavirus بر مشارکت مردم در مکان های که برگزاری انتخابات روز سه شنبه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حرکت است و نزدیک به تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, اما می تواند در صورت شکست اگر مسن تر رای دهندگان که تمایل به حمایت از او نشان ندهید ، ایالت ورمونت برنی ساندرز در ضمن نمی توانیم به از دست دادن حمایت از رای دهندگان جوان که خود را وفادار ترین هواداران است.

التهاب را ترک کرده است این کمپین در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن است. در شخص تظاهرات جایگزین شده است گاهی اوقات-بی دست و پا مجازی حوادث.

آقای ساندرز آخرین دموکرات ایستاده بین آقای بایدن و نامزدی, نیست, برنامه ریزی برای رها کردن. مبارزات انتخاباتی خود نگاه کرد به هیچ جایی برای رفتن پس از یک ریزش بزرگ هفته گذشته در میشیگان و یکی دیگر از ضربه فرود دوشنبه شب زمانی که آقای بایدن اعلام شد برنده اصلی در واشنگتن به او پیروزی در پنج نفر از شش کشور که رای دادند مارس 10. در عین حال ساندرز’ top مشاوران دیدن هیچ حرکت نزولی به ماندن در این مسابقه به عنوان آنها را چگونه ارزیابی روزهای آینده و هفته گشوده است.

آقای ساندرز صحنه مجازی تجمع دوشنبه شب های خود را برای حرکت سوپاپ ماشین نیل جوان و فعال بازیگر داریل هانا. او همچنین تصویری منتشر شده انتقاد بایدن برای نشان می دهد به عنوان یک سناتور که او مایل به قطع مزایای تامین اجتماعی – یک خط حمله او شاغل اغلب در طول روز یکشنبه بحث است.

“من لازم نیست که به هر کسی که ما در حال زندگی در یک اقدام بی سابقه و عجیب و غریب لحظه ای در تاریخ کشور ما” ساندرز گفت: خواسته هواداران است که ممکن است زمان به “تجدید نظر ما ارزش سیستم تجدید نظر در بسیاری از سیستم های ما تحت.”

ساندرز’ تیم انتظار داشتند آقای بایدن به انجام به خوبی در تمام چهار متحده تنظیم برای رای دادن در روز سه شنبه. اما سناتور ورمونت نیز بازیگران برخی از شک و تردید در مورد کل فرایند و گفت: هیچ کس نباید در معرض خطر آلوده شدن در حالی که رای گیری و اشاره کرد که این مهم را به مطمئن شوید که هر کسی که می خواهد برای رای دادن حق رای و که ممکن است این مورد در حال حاضر.”

هنوز هم آقای ساندرز چهره به طور فزاینده ای دشوار مسیر به نامزدی. حدود نیمی از نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر اعطا شده است و اگر بایدن یکی دیگر از بزرگ شب شنبه او را با پد در حال حاضر بزرگ و شاید غیر قابل عبور منجر شود. آقای ساندرز مسیرهای آقای بایدن با بیش از 150 نماینده در سراسر کشور به معنی او می خواهم نیاز به پیروزی بیش از 57 درصد از کسانی که هنوز به خود اختصاص داده به پرچ نامزدی حزب دموکرات.

بایدن این کمپین در تلاش است به نگاه مغرور در مورد چشم انداز آن در این لحظه حساس. هنوز معاون رئیس جمهور سابق است و حرکت به تجمع بیشتر رای دهندگان به مبارزات انتخاباتی خود از جمله اطلاعیه خود در این بحث که او را به انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا.

تشکر. Cedric ریچموند از لوئیزیانا یکی از بایدن کمپین co-صندلی و گفت: معاون سابق رئیس جمهور “آغاز شده و این روند از نگاه مردم جدی است.”

آقای بایدن به نظر می رسد برای نگه داشتن تمرکز خود را روز شنبه در پیروزی نامزدی که او را تشویق رای دهندگان در یک تلفن تاون هال برای شرکت در سهشنبه مقدماتی اما برای انجام این کار با خیال راحت.

پیوستن به او سابق جراح عمومی دکتر Vivek Murthy که در خدمت رئیس جمهور باراک اوباما در دوره دوم. دکتر Murthy تشویق رای دهندگان در معرض خطر ابتلا به کروناویروس برای رای دادن از طریق پست و یا با استفاده از منظقه رای گیری اگر در دسترس, اما او همچنین توضیح داد که اقدامات احتیاطی مقامات انتخابات در حال برنامه ریزی در سه شنبه اولیه متحده است.

تماس آمد و سه روز پس از بایدن اولیه تلاش در از راه دور مبارزه خارج مشکلات فنی یک عهد به چالش تعادل چه مقدار به یک ملی بسته با خواسته های انتخابات ریاست جمهوری است. “من همه تحمل با ما به عنوان ما شکل همه تدارکات مبارزه در راه های جدید در اینجا,” بایدن گفت: دوشنبه شب.

هفته آینده ارائه خواهد شد اضافی و عدم قطعیت. پس از سه شنبه مبارزات انتخاباتی تعیین شده بود برای تغییر به گرجستان هفته آینده اما مقامات وجود دارد در حال حاضر به تعویق افتاده خود را دموکراتیک اولیه تا مارس 19. این بدان معناست که رای گیری نیست برنامه ریزی دوباره در هر نقطه تا زمانی که 29 مارس در پورتو ریکو – و جزیره مقامات نیز به دنبال تاخیر.

هفته اول در ماه آوریل در ضمن, را, برجسته, لوئیزیانا, اما تصمیم خود را به تاخیر اولیه تا زمانی که ممکن است برگ تنها مقدماتی در دور افتاده در آلاسکا و هاوایی و قفقاز در وایومینگ از طریق آوریل 4. که می تواند مبارزات انتخاباتی در بیشتر برزخ شاید طولانی یک مسابقه اولیه که ممکن است در غیر این صورت باید پیچیده شده است.

رای گیری حقوق بشر و حمایت برای انتخابات آینده به تعویق افتاد و یا به صورت متحده نگه داشتن آنها را به عنوان برنامه ریزی شده به اتخاذ ملایم تر رای-با-ایمیل و absentee ballot قوانین به طوری که مردم مجبور به انتخاب بین نمایش در یک رای گیری در محل و قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

اما مصطفی Tameez یک استراتژیست دموکرات با روابط بسیاری از اهدا کنندگان بالا اشاره کرد که آمریکایی ها رای دادند و در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است.

“باید وجود داشته باشد هیچ شرایطی است که در آن ما می گویند به دلیل بحران – صرف نظر از این بحران – که ما توقف ما انتخاباتی دولت” Tameez گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر