امارات متحده عربی تایید کرده است یک مورد جدید از رمان coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد مبتلا به این بیماری کشنده به پنج در کشور با توجه به گزارش های رسانه ها در فوریه 2.

وزارت بهداشت و پیشگیری در تاریخ 1 فوریه اعلام کرد که مورد جدیدی شامل یک سفر از ووهان مرکز از ویروس ایسنا گزارش شده است.

این فرد در حال حاضر در حال دریافت درمان لازم و وضعیت سلامت خود پایدار است و این وزارت گفت.

Coronavirus شیوع کشته شدن 305 نفر و آلوده 14,562 دیگران به فیلیپین, در فوریه 2, گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از چین از این بیماری همه گیر است که به 25 کشور جهان از جمله هند و آمریکا و انگلستان و روسیه است.

در چین همه مرگ و میر گزارش شده در هوبئی استان که ووهان پایتخت است.

چهار مورد قبلی شناسایی شده در امارات متحده عربی شامل یک خانواده چینی از ووهان. خانواده است که هنوز هم تحت مراقبت های پزشکی و وضعیت آنها پایدار است, این گزارش گفت:.

خود را به طور کلی وضعیت پایدار است و هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد آنها این وزارتخانه بیان شد که در این گزارش.

از خلیج تایمز گزارش داد وزارت عنوان کرد و گفت که تعداد موارد شناسایی شده در کشور بسیار پایین بود و این بود که هیچ دلیلی برای نگرانی.

امارات متحده عربی است که پیوستن به سازمان جهانی بهداشت است (که) بخشنامه در برخورد با موارد شناسایی شده در این گزارش است.

ویروس پدید آمده است که در اوایل دسامبر ترسیم شده است به یک بازار در ووهان که مبادرت به فروش حیوانات وحشی.

که اعلام کرده است شیوع این بیماری یک اورژانس جهانی در ژانویه 30, اما نه توصیه تجارت بین المللی و یا محدودیت های مسافرتی.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه هنگ کنگ دانشمندان به عنوان بسیاری از 75,815 مردم در ووهان ممکن است آلوده شده اند با کروناویروس جدید, the South China Morning Post گزارش شده است.

پژوهش منتشر شده در مجله لانست در فوریه 1, مبتنی بر این فرض است که هر فرد آلوده می تواند گذشت ویروس به 2.68 دیگران, هنگ کنگ-روزانه بر اساس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی