Coronavirus: ما به ترابری شهروندان سرگردان در هند

دولت آمریکا در حال ساخت ترتیبات برای ترابری بیش از 2000 نفر از شهروندان آمریکایی رشته در هند به دلیل تعلیق پروازها و مستند در کشور به منظور محدود کردن گسترش cornovirus همه گیر وزارت امور خارجه گفته است.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد در سه هفته مستند در کشور به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 26,000 زندگی در سطح جهان است.

اصل معاون دستیار وزیر ایان Brownlee, دفتر کنسولی امور در COVID-19 گفت که وجود دارد حدود 1500 آمریکایی ها در New Delhi منطقه بین 600 و 700 در بمبئی منطقه و 300 تا 400 آمریکایی ها در جاهای دیگر که باید خود را شناسایی.

“ما در حال کار با تعدد گزینه ها در اینجا. وجود دارد یک کلیسا گروهی است که اجاره یک هواپیمای بزرگ. ما تسهیل مجوزهای لازم برای این هواپیما. آنها آماده به 150 یا بیشتر آمریکایی است. ما در حال کار به طور مستقیم با هر دو ایالات متحده و خارجی حامل برای ذخیره کردن در هواپیما مستقیم از هند به ایالات متحده گفت:” در طول یک جلسه در روز جمعه.

“اجازه چیزی است که پیچیده در این لحظه. ما آماده هستیم به این عمل می کنند اما آن را اجازه می دهد که طول می کشد در حالی که هر دو در هند و ایالات متحده است. بنابراین ما امیدوار هستیم و من فکر می کنم با دلیل ما امیدواریم که این پرواز آغاز خواهد شد در عرض چند روز در حدود سه روز یا بیشتر,” او گفت:.

او گفت: وزارت امور خارجه ردیابی شد 33,000 شهروندان رشته در خارج از کشور با توجه به مستندات و/یا لغو پروازها که می خواستم کمک به بازگشت به خانه.

در اوایل این هفته وزارت امور خارجه گفت: 50,000 گیر شد در خارج از کشور اما این تعداد ممکن است اغراق به دلیل روحانی اشتباهات با توجه به Brownlee.

برخی از آمریکایی ها تصمیم گرفته اند به صبر کردن حکومت نظامی و یا قرنطینه جایی که آنها هستند و بسیاری از آنها شرح با خانه در کشورهای واقع شده در, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید