Coronavirus: Vijay Mallya می پرسد وزیر دارایی در نظر گرفتن پیشنهاد خود به بازپرداخت Kingfisher Airlines’ غرامت

بحرانزده مشروب بارون Vijay Mallya روز سه شنبه پرسید وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به نظر او تکرار “را به بازپرداخت 100%” از مبلغ قرض گرفته شده در حال حاضر از بین رفته Kingfisher Airlines در این زمان از coronavirus بیماری همه گیر.

Mallya که می خواستم در هند به اتهام کلاهبرداری و پول شویی اتهامات به مقدار حدود ₹9,000 کرور همچنین گفت: تمام شرکت ها باید به طور موثر عملیات خود را متوقف ساخت و پس از مستند در هند.

“من مکرر ارائه می دهد به پرداخت 100 درصد از مقدار قرض گرفته شده توسط KFA به بانک ها. نه بانک ها مایل به گرفتن پول و نه اد مایل به انتشار فایل خود را که آنها را در دستور بانک. کاش FM گوش بود در این زمان بحران” Mallya گفت: در یک سری از توییت.

او در ادامه گفت: “دولت هند انجام داده است و چه چیزی غیر قابل تصور بود در قفل کردن کل کشور است. ما که احترام. همه شرکت ها باید به طور موثر عملیات خود را متوقف. همه تولید بسته است به عنوان به خوبی.”

همچنین بخوانید: Vijay Mallya می گوید اد CBI شده است کاملا غیر منطقی’

Mallya به دنبال دولت کمک کند و گفت: “ما در حال ارسال کارکنان خانه و پرداخت بیکار هزینه. دولت برای کمک به.”

درخواست مردم برای در امان ماندن و حفظ اجتماعی فاصله “که به طور موثر می تواند توان با ماندن در خانه و با بهره گیری از صفحه اصلی زمان با خانواده و حیوانات خانگی او گفت: “من انجام همان. همه ما یک حس پهلوانان اما آن را به ارزش به چالش کشیدن دشمن ناشناخته است که نه پولوما و یا کرگیل.”

Mallya به چالش کشیده شده است در انگلستان بالا دادگاه استرداد او از کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید