ایران در گزارش دیگری 129 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در روز دوشنبه بزرگترین روز افزایش مرگ و میر پس از آن شروع به مبارزه خاورمیانه بدترین شیوع است که تاکنون بیش از 850 زندگی و آلوده تعدادی از مقامات ارشد در کشور است.

کسب و کار در ایران سرمایه باز مانده است حتی به کشورهای دیگر در منطقه نقل مکان کرد و به سمت کامل مستندات با لبنان تا حد زیادی تعطیل و عراقیها مسابقه برای آماده شدن برای یک حکومت نظامی مجموعه ای برای شروع در اواخر این هفته.

واگرا رویکردهای اتخاذ شده توسط مقامات محلی منعکس ادامه داد: عدم اطمینان بیش از چگونه به سرعت گسترش یک ویروس است که آلوده اطراف 170,000 نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 6,500 مرگ و میر.

برخی از آنها تصمیم گرفتند برای حتی بیشتر تهاجمی پاسخ با اسرائیل اجازه استفاده از تلفن-جاسوسی تکنولوژی استفاده طولانی علیه شبه نظامیان فلسطینی برای پیگیری COVID-19 بيمار. چنین شیوه جرقه تمدید کرد بحث بر سر مسائل مربوط به حریم خصوصی به عنوان کشور در سراسر جهان در مقابله با این بیماری همه گیر.

بسیاری از افراد تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و در عرض چند هفته بهبود می یابند. اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش مردم با هیچ نشانه قابل رویت. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

وحشت شکست در عراق پس از اعلام یک حکومت نظامی یک هفته ای در اواخر روز یکشنبه. مردم شتافت به سوپر مارکت ها و به سرعت قفسه های خالی در حالی که دیگران نگردند تا در نفت و گاز پخت و پز. حکومت نظامی که قرار است به زودی در اواخر سهشنبه, شامل تعلیق همه پروازها از بغداد به فرودگاه بین المللی.

عراق را به وزارت بهداشت گزارش کرده 124 مورد از coronavirus و نه مرگ.

همچنین به عنوان خوانده شده | آمریکا تلفات بازدید 65 از COVID-19 فدرال طول می کشد اقدام تهاجمی برای تقویت اقتصاد

در لبنان که در آن دولت دستور داد یک مستند ترافیک نازک بود و برخی از خیابان ها به طور کامل خالی در دوشنبه شروع کار در هفته است. رستوران ها و کافه ها و کافه ها بسته شده اند و از هفته گذشته و اکثر شرکت های خصوصی توقیف شد دوشنبه.

پلیس خواسته صاحبان فروشگاه ها را در خط با دستور دولت نقل مکان کرد و برای روشن شدن چند نفر باقی مانده از بیروت ساحلی کورنیش. داروخانه ها نانوایی ها و دیگر کسب و کارهای مرتبط با ساخت و یا فروش مواد غذایی اجازه داده شد برای باز بماند. این کشور کوچک گزارش شده 99 مورد و سه مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

هر دو کشور عراق و لبنان شده اند تا حد زیادی در بی نظمی پس از تظاهرات ضد دولتی آغاز شد در سال گذشته و لبنان بود و فرو رفته در آن بدترین بحران مالی در سال حتی از قبل از همه گیر آغاز شد.

یکی از بدترین شیوع در جهان است گشوده در ایران که دارای روابط نزدیک دو کشور عراق و لبنان. مقامات اند وجود دارد گزارش 14,991 مورد تأیید و 853 مرگ و میر. روز دوشنبه در پرش مرگ و میر بیشترین افزایش روزانه از همه گیری آغاز شد. اعداد حقیقی ممکن است حتی بالاتر به عنوان برخی از آنها سوال دولت را گزارش کنند.

بسیاری از ایرانیان را رد کرد نگرانی در مورد ویروس ها و مشاوره از مقامات بهداشت عمومی برای جلوگیری از تماس های اجتماعی. رستوران ها و کافه ها باقی مانده اند اگر باز کسب و کار کاهش یافته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری است که قدرت انتصاب و یا عزل در این کشور رهبر معظم انقلاب درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در نیمه رسمی فارس و تسنیم آژانس های خبری گزارش روز دوشنبه.

آیت الله هاشم Bathaei, 78, آخرین چندین سران ایران به آلوده شده اند. وزرای کابینه و اعضای مجلس انقلابی از اعضای گارد و وزارت بهداشت مقامات گرفتار ویروس ترکیبات نگرانی در مورد ایران در پاسخ به جهانی همه گیر. یک عضو دیگر روحانیت بدن که توصیه رهبر ایران درگذشت اوایل این ماه. چند تن دیگر از مقامات نیز درگذشت.

آیت الله علی خامنه ای که 80 سال پیر شده است و در قدرت پس از سال 1989 عینک دستکش یکبار مصرف در برخوردهای صورت ظاهرا به عنوان یک احتیاط.

رسمی پیشرو ایران در پاسخ به این ویروس در روز یکشنبه ابراز نگرانی می کند که امکانات بهداشتی می تواند تحت الشعاع اگر میزان موارد جدید همچنان به صعود.

اما در روز دوشنبه با وجود نصب عوارض رئیس جمهور حسن روحانی گفت که به اعتقاد او ایران نقل مکان کرده بود گذشته “اوج” از این ویروس حتی به او توصیه مردم به ماندن در خانه با توجه به رسمی Mizan news agency.

در جای دیگر در این منطقه تعدادی از عفونت است ادامه داد: برای صعود حتی به عنوان مقامات باید اعمال سخت سفر و اقدامات قرنطینه.

همچنین به عنوان خوانده شده | فرانسوی نوزاد در میان چهار COVID-19 نفر در کامبوج

خاورمیانه بازارهای سهام نیز سقوط روز دوشنبه در بازار مالی دبی بسته شدن 6.14 درصد و ابوظبی اوراق بهادار پایین 7.83%. هر دو خود را بسته اند طبقه تجاری بیش از نگرانی در مورد ویروس.

اسرائیل روز دوشنبه گفت: آن تعداد از عفونت های صعود کرده به 250 بیش از دو برابر آنچه که آن را فقط به چند روز پیش. مقامات بسته اند تمام مراکز و رستوران و سینما و ورزشگاه و مراکز مراقبت روزانه و خواسته اند که هر کسی که از خانه کار می کنند به انجام این کار.

اسرائیل ید و شم یادبود هولوکاست در روز دوشنبه اعلام کرد که سالانه خود را به موزه مراسم برگزار خواهد شد در این سال بدون مخاطب است. این مراسم به طور معمول به تساوی کشور را رهبری, مقامات خارجی و سالمندان بازماندگان هولوکاست. امسال مراسم بود که به جای برنامه ریزی شده در مارس 20.

بعد از آن در روز دوشنبه اسرائیل را سوگند در آن جدید کنست یا پارلمان پس از انتخابات در اوایل این ماه. 120 عضو را سوگند در گروه سه در همراهی با ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

مقامات در بیت المقدس غربی دیوار مقدس ترین مکان که در آن یهودیان می توانید دعا کنید در ضمن خواسته بازدید کنندگان برای خودداری از بوسیدن سنگ از دیوار. آلاینده پلازا باقی مانده است باز برای نماز اما مقامات پیشتر دسترسی به مناطق محصور در خشکی.

در دبی, مقامات اعلام کرد که همه بارها و بارها خواهد بود بسته از طریق پایان ماه. جامعه استخر نیز قفل شده و دستور داده شد به برگزاری مراسم عروسی و یا احزاب دیگر در خانه های خود.

خلیج فارس جزیره ملت بحرین در ضمن گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس است. این گزارش 221 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی