و اشاره کرد که گسترش COVID-19 تکامل یافته بود به “حتی بیشتر بهداشت و اورژانس اجتماعی” پس از آن 6 مارس اطلاعیه وادا خواست مبارزه با دوپینگ سازمان به عمل مطابق با محدودیت های قرار داده شده توسط مقامات بهداشت محلی “برای اطمینان از حفاظت مناسب از ورزشکاران و پرسنل کنترل دوپینگ در حالی که حفاظت از یکپارچگی از دوپینگ کنترل برنامه های ویژه در سرب تا سال 2020 توکیو المپیک است.” وادا آخرین دستورالعمل های توصیه ضد دوپینگ سازمان (ADOs) به مطمئن شوید که نمونه جمع عاری از هر گونه علائم بیماری است.

جمع نیز باید بپرسید ورزشکاران در صورتی که هر گونه علائم یا اگر آنها و یا هر کسی در این مجموعه سایت ها در این گروه تصور می شود در افزایش خطر از COVID-19.

اگر تست های مجموعه پرسنل یافت قرارداد این ویروس ورزشکاران آنها آزمایش باید آگاهانه و بالعکس وادا گفت: در روز جمعه.

لباس های حفاظتی مانند ماسک استفاده شود و سطوح کار ضد عفونی و اگر شرایط محلی محدود کردن آنچه که تست می تواند رخ دهد پس از آن ADOs باید “در نظر تمرکز خود را تست برنامه هدفمند از ورزشکاران در معرض خطر, ورزش و رشته های” WADA گفت.

در مکان های که در آن تست برنامه ها نمی تواند ادامه دهد وادا گفت: آن و دیگر ADOs و کارکنان فدراسیون های ورزشی با هم کار خواهد کرد “پس از این وضعیت شروع به بازگشت به حالت عادی” برای شناسایی شکاف در تست “به خصوص آن را به عنوان مربوط به توکیو المپیک و پاراالمپیک است.”

WADA گفت ADOs باید همچنان برای به دست آوردن اطلاعات در مورد محل نگهداری از ورزشکاران به طور معمول جمع آوری شده به منظور تسهیل در خارج از مسابقه تست.

ورزشکاران هنوز مسئول اخذ درمانی استفاده از معافیت و “باید یادآوری شود که آنها هنوز هم می تواند آزمایش می شود در هر مکان و هر زمان” WADA گفت.

با برخی از WADA-آزمایشگاه های معتبر در حال حاضر بسته است و دیگران به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار وادا گفت: تست سازمانها باید برای تماس با مونترال سازمان مبتنی بر, برای اطلاعات در مورد آنچه labs ممکن است قادر به دریافت نمونه.

“در حالی که وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر شرایط موجود تحت World Anti-Doping برنامه WADA به طور کامل اذعان پیچیدگی این وضعیت بی سابقه ای خواهد شد و اطمینان از انطباق آن نظارت بر برنامه فراهم می کند یک سطح از انعطاف پذیری و درک بر اساس شرایط” WADA گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی