سازمان بهداشت جهانی (WHO) کشور خواست دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 به گام تا کنترل اقدامات و گفت آن است که هنوز هم ممکن است برای مهار آن در برخی از کشورهای گیره تازه محدودیت بر شهروندان است.

با مورد شماره در سراسر جهان بیش از دو برابر در شش هفته گذشته ازبکستان در روز جمعه بازگشت به مستند و هنگ کنگ گفت: مدارس خواهد نزدیک از روز پنج شنبه در این شهرستان ثبت شده “رشد نمایی” در محلی مقاربتی. که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نام کشورها را به اتخاذ یک رویکرد تهاجمی برجسته ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و هند بزرگترین زاغه به آن را نشان می دهد ممکن بود برای جلوگیری از گسترش هر چقدر بد شیوع بیماری.

سلامت سازمان را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود مجبور به لغو یک تجمع انتخاباتی در نیوهمپشایر با استناد به نزدیک شدن طوفان.

آقای ترامپ تحت فشار قرار دادند به برگزاری اجتماعات بزرگ در برابر توصیه های بهداشتی به عنوان اپیدیولوژی هشدار دادن از خطرات ناشی از این ویروس در حال حرکت را از طریق هوا در شلوغ و فضاهای محدود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در چین

در سفر به فلوریدا روز جمعه آقای ترامپ آمار در پکن بیش از همه گیر. “(این) ارتباط با چین شده است به شدت آسیب دیده است. که می تواند آنها را متوقف طاعون.. آنها متوقف نمی آن را,” او گفت.

این ویروس به کشته شدن حداقل 5,56,140 مردم در سراسر جهان از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر گذشته. بیش از 12.3 میلیون نفر ثبت نام شده در 196 کشور و منطقه راه اندازی عظیم اقتصادی آسیب.

ایالات متحده در این کشور بدترین ضربه این بیماری گزارش شده تقریبا 64,000 موارد جدید در روز جمعه و مرگ و میر در حال حاضر در کمتر از 1,34,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. برزیل دوم-سخت ترین ضربه پیشی گرفته 70,000 مرگ و میر و گزارش 45,000 جدید عفونت وزارت بهداشت گفت.

“در تمام جنبه های زندگی ما همه در حال آزمایش به حد” که آقای Tedros گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است. “از کشورهایی که در آن وجود دارد رشد نمایی به مکان هایی که در حال شل شدن محدودیت و در حال حاضر شروع به دیدن موارد افزایش است. تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود این بیماری همه گیر در سراسر,” او گفت:.

در استرالیا, مقامات گفتند که بریده بریده به نصف تعداد افراد مجاز به بازگشت از خارج از کشور. از روز شنبه تنها 4,000 استرالیا citizewill مجاز به ورود در هر روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی