Coronavirus | که: داخل سالن هوابرد گسترش ویروس ممکن است

سازمان جهانی بهداشت است و با اذعان به این احتمال که COVID-19 ممکن است گسترش در هوا تحت شرایط خاصی — پس از بیش از 200 دانشمندان خواست آژانس برای انجام این کار.

همچنین بخوانید: Coronavirus | که مجموعه پنل به پروب آن virus پاسخ

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در این هفته در یک مجله دو دانشمند از استرالیا و آمریکا نوشت که مطالعات نشان داده اند که فراتر از هر شک معقول است که ویروس ها منتشر شد در طول بازدم صحبت کردن و سرفه در microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا.

محققان همراه با بیش از 200 نفر دیگر به دادگاه تجدید نظر به صورت ملی و بین المللی و مقامات از جمله کسانی که به اتخاذ دقیق تر اقدامات حفاظتی.

که به مدت طولانی رد این احتمال که coronavirus گسترش است در هوا به جز برای برخی خطرناک روش های پزشکی مانند زمانی که بیمار برای اولین بار قرار داده و در دستگاه تنفس.

در یک تغییر به قبلی آن تفکر که در روز پنج شنبه اشاره کرد که مطالعات ارزیابی COVID-19 شیوع بیماری در رستوران ها, گروه کر, شیوه ها و کلاس های تناسب اندام پیشنهاد virus ممکن است گسترش در هوا.

هوابرد گسترش “خاص به خصوص در مکان های سرپوشیده مانند شلوغ و نامناسبی تهویه فضاهای بیش از یک دوره طولانی از زمان با افراد آلوده نمی توان رد کرد که گفت.

هنوز مقامات رسمی همچنین اشاره کرد که در حالت های دیگر انتقال مانند سطوح آلوده یا تماس نزدیک بین مردم در چنین محیط داخلی — همچنین ممکن است توضیح داد که این بیماری را گسترش.

که موضع نیز به رسمیت شناخته شده و اهمیت مردم پخش كردن, COVID-19 بدون علائم یک پدیده سازمان به مدت طولانی به عنوان.

است که بارها و بارها گفت: این انتقال است نادر” با وجود اجماع رو به رشد در میان دانشمندان در سطح جهان است که بدون علامت گسترش به احتمال زیاد حساب برای یک مقدار قابل توجهی از انتقال.

آژانس گفت که بیشترین گسترش از طریق قطرات آلوده افرادی که سرفه یا عطسه اما افزود که افراد بدون علائم نیز قادر به انتقال این بیماری است.

میزان واقعا عفونت بدون علامت در جامعه ناشناخته مانده که گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>