Coronavirus | بانک جهانی تصویب $1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای هند برای مقابله با بیماری همه گیر

بانک جهانی روز پنج شنبه به تصویب $1 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری برای هند برای مقابله با شیوع کروناویروس که ادعا 76 زندگی و آلوده 2,500 دیگران در کشور است.

بانک جهانی برای اولین بار مجموعه ای از پروژه های کمک بالغ بر 1.9 میلیارد دلار خواهد شد کمک به 25 کشور و عملیات جدید در حال حرکت رو به جلو در بیش از 40 کشور با استفاده از سریع پیگیری روند این بانک گفت. بزرگترین تکه از اورژانس کمک مالی به هند — $1 میلیارد.

“در هند 1 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری را پشتیبانی بهتر غربالگری تماس با ردیابی و تشخیص آزمایشگاهی; تهیه تجهیزات حفاظت فردی; و راه اندازی جدید جداسازی بخش” بانک جهانی گفت: پس از آن هیئت مدیره اجرایی تصویب اولین مجموعه اضطراری پشتیبانی عملیات برای کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان با استفاده از یک اختصاص داده شده به سرعت پیگیری تسهیلات برای COVID-19 پاسخ.

در جنوب آسیا و بانک جهانی نیز تایید شده 200 میلیون دلار برای پاکستان 100 میلیون دلار برای افغانستان $7.3 میلیون دلار برای مالدیو و $128.6 میلیون روپیه لانکا.

گسترده تر برنامه

بانک جهانی گفته است که در حال حاضر به کمک مالی به 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه به حمایت از اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر است که در تمرکز خواهد بهداشتی فوری عواقب و تقویت روند بهبود اقتصادی. گسترده تر اقتصادی و برنامه های هدف به کوتاه شدن زمان بهبودی ایجاد شرایط برای رشد و حمایت از شرکت های کوچک و متوسط و کمک به حفاظت از فقیر و آسیب پذیر است.

وجود خواهد داشت یک قوی فقر تمرکز در این عملیات با تاکید بر سیاست مبتنی بر تامین مالی و حمایت از فقیرترین خانواده ها و محیط زیست آن را گفت. “گروه بانک جهانی است که مصرف گسترده ای اقدام سریع برای کاهش گسترش COVID-19 و ما در حال حاضر عملیات پاسخ بهداشت در حال حرکت رو به جلو در بیش از 65 کشور گفت:” گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass.

“ما در حال کار برای تقویت (از) کشورهای در حال توسعه توانایی برای پاسخ به COVID-19 همه گیر و کوتاه شدن زمان اجتماعی و اقتصادی به بهبود است. فقیرترین و آسیب پذیرترین کشورها به احتمال زیاد خواهد رسید سخت است و تیم ما در سراسر جهان متمرکز باقی می ماند در سطح کشور و منطقه ای راه حل برای حل بحران جاری” آقای Malpass گفت.

با توجه به بانک 100 میلیون دلار به افغانستان کمک به کاهش سرعت و محدود کردن گسترش COVID-19 از طریق افزایش تشخیص نظارت و سیستم آزمایشگاهی و همچنین تقویت ضروری خدمات بهداشتی و درمانی و مراقبت های ویژه. در پاکستان 200 میلیون دلار پشتیبانی خواهد کرد آمادگی و واکنش اضطراری در بخش بهداشت و درمان و شامل حفاظت اجتماعی و آموزش و پرورش اقدامات لازم برای کمک به کشورهای فقیر و آسیب پذیر مقابله با اثرات فوری از همه گیر این بانک گفت.

در پاسخ به گسترده زنجیره تامین اختلالات بانک جهانی کمک به کشورها در دسترسی به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی با رسیدن به تولید کنندگان از طرف دولت. بانک جهانی در تشویق دیگران به ارائه کمک های مالی به کشورهای در حال توسعه برای COVID-19 سلامت پاسخ گفت: بیانیه های رسانه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر