صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان شد تنظیم و در روز شنبه به یک بار-در-یک-نسل اقدامات به نبرد COVID-19 همه گیر است که نه تنها کشتن و آسیب پذیر اما همچنین تهدید طولانی مدت اقتصادی بدبختی است.

سرعت گسترش بیماری که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در چین در حال حاضر آلوده مورد 2,00,000 مردم و ایجاد بیش از 8 ، 000 مرگ و میر در 164 سازمان ملل راه اندازی اورژانس مستندات و تزریق پول نقد نهان پس از جنگ جهانی دوم است.

“این است که یک بار-در-یک-صد-سال نوع رویداد گفت:” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون هشدار بحران می تواند شش ماه گذشته خود را به عنوان ملت شد آخرین به محدود کردن تجمعات و سفر خارج از کشور.

“زندگی در حال تغییر است در استرالیا به عنوان آن در حال تغییر است در سراسر جهان,” او اضافه شده به عنوان دولت خود را آماده برای یک برنامه به طور بالقوه نمایی افزایش پس از تنها شش مرگ و میر تا کنون.

Coronavirus | World grapples with ‘once-in-100-year’ virulence

زنگ در ایتالیا

وجود خاص زنگ در ایتالیا است که تجربه غیر منتظره ای بالا مرگ و میر — 2,503 از 31,506 موارد — و تهیه پیش نویس هزاران نفر از پزشکان به خدمات قبل از امتحانات نهایی به کمک یک ضعف خدمات سلامت.

در سراسر جهان به فقیر و غنی به طور یکسان دیدم زندگی تبدیل وارونه به عنوان حوادث لغو شد, مغازه, ساده محل تخلیه خیابان های خلوت و مدارس تعطیل و سفر در حداقل است.

بحران ایجاد کرده است موجی از همبستگی در برخی از کشورها با همسایگان خانواده و همکاران آینده با هم به نگاه پس از نیازمندان از جمله حذف منابع در درب از کسانی که مجبور به ماندن در خانه.

در تپه های جنوب اسپانیا, کف حلقه را هر شب در 8 p. m. به عنوان خود جدا شده همسایه با تشکر از خدمات بهداشتی و درمانی به صورت خود کار و خوش آمد می گوید هر یک از دیگر.

Spooked توسط به ظاهر اجتناب ناپذیر جهانی رکود اقتصادی کشورهای ثروتمند در حال رها کردن میلیاردها دلار محرک به اقتصاد کمک به خدمات بهداشتی و وام به مغولان کسب و کار و کمک به افراد ترس برای وام های مسکن و سایر روال پرداخت.

“ما هرگز زندگی می کردند از طریق هر چیزی شبیه به این. و جامعه ما که در حال رشد استفاده می شود به تغییراتی که در ما گسترش امکانات از دانش سلامت و زندگی در حال حاضر می یابد خود را در یک جنگ برای دفاع از همه ما گرفته شده برای اعطا” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز سانچز گفت: مجلس.

اتاق تقریبا خالی بود با اکثر قانونگذاران دور نگه داشته است.

گرفتن نشانه خود را از اپیلاسیون از coronavirus در چین که در آن پدید آمده و در پایان سال گذشته خوشبین پیش بینی جستن به عقب هنگامی که این بیماری همه گیر نیز می گذرد اوج آن در جای دیگر — امیدوار به در ماه.

افراد بدبین هستند از جمله امکان تکرار شیوع بیماری ها و سال ها درد و برخی حتی زمزمه مقایسه با رکود بزرگ دهه 1930 ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی