Coronavirus | رهبران جهان آرزو نخست وزیر بوریس جانسون بهبود سریع

نخست وزیر بوریس جانسون ورود به بخش مراقبت ويژه با کروناویروس باعث غلیان احساسات ، آرزوها از رهبران جهان در روز دوشنبه ،

در اینجا برخی از ارقام جهانی که آرزو انگلیسی, رهبر بهبود سریع:

ایالات متحده آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه با ارسال بهترین آرزوهای خود را به نخست وزیر بوریس جانسون گفت: آمریکایی ها بودند و دعا برای او و پس از او بستری شده در بخش مراقبت با بدتر شدن COVID-19 علائم.

“من همچنین می خواهم به ارسال بهترین آرزوها برای یک دوست بسیار خوب من و یک دوست برای ملت ما نخست وزیر بوریس جانسون” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما بسیار غمگین به گوش او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر در حالی که کمی پیش. آمریکایی ها همه دعا برای بهبود است.”

 

آقای ترامپ گفت که واشنگتن تا به حال ارائه شده به ارائه کمک های پزشکی در صورت نیاز.

اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا مقامات ارشد تمام ارسال پیام های عمومی که مایل جانسون یک “بهبودی کامل”.

“افکار من با نخست وزیر بوریس جانسون و خانواده اش در این شب” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen توییتی.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل ابراز احساسات مشابه به tweeting: “دریافت خوب به زودی بوریس.”

اتحادیه اروپا برای مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier که دوره نقاهت در قرنطینه نیز پس از آزمایش مثبت توییتی که “افکار من با شما و خانواده خود را.”

بهترین آرزوها را از اتحادیه اروپا مقامات بالا تاکید صرفنظر از سیاسی جودو پس از جانسون در زمان بریتانیا از اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است.

فرانسه

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خود را داد “پشتیبانی کامل به بوریس جانسون خانواده اش و مردم در این زمان دشوار است”.

“من امیدوارم که او خواهد شد به سرعت در حال غلبه بر این مصیبت” او هنوز توییتی.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian قبلا گفته BFMTV: “من می دانم که قدرت خود را, من معتقدم او جلب خواهد شد از منابع که ظرفیت برای غلبه بر این مصیبت. آن را نیز نمادی از جدی بودن این بحران که همه را تحت تاثیر قرار.”

اسپانیا

نخست وزیر پدرو سانچز در توئیتر خود نوشت: “من همبستگی و آرزوهای خود را برای بازیابی سریع برای نخست وزیر بوریس جانسون. این روز دشوار است برای کشور ما اما این است که از طریق قدرت و وحدت است که ما می توانیم برنده این نبرد است.”

ایتالیا

وزیر امور خارجه Luigi di Maio توییتی در زبان انگلیسی است که “مردم ایتالیا با انگلستان در این زمان دشوار است. ما یکی برای هر یک از دیگر. دریافت خوب به زودی بوریس جانسون!”

که

سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او “فکر من دوست بوریس جانسون امشب و ارسال من و که قلبی آرزوهای خوب او به عنوان جنگ coronavirus.”

“من می دانم که بیمه خدمات درمانی و اختصاصی سلامت کارگران را به دنبال پس از شما” او هنوز توییتی.

هلند

نخست وزیر هلند گفت که “از طرف هلندی کابینه من آرزو می کنم بوریس جانسون خانواده اش و مردم مقدار زیادی از قدرت در طول این زمان دشوار است.”

“من امیدوارم که قادر به صحبت می کنند به زودی او را در سلامت خوب” آقای Rutte توییتی.

ناتو

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: افکار خود را با دوستان خود. “مقدار زیادی از قدرت بوریس و دریافت خوب به زودی!” او در توئیتر خود نوشت.

صربستان

صربی جمهور Aleksandar Vucic خواست خود را “دوست عزیز” بهبودی سریع است. “قطع در آن وجود دارد و مبارزه نگه دارید! ما دوستان خود را با شما هستند!” نوشت: Instagram.

آلبانی

آلبانیایی نخست وزیر Edi Rama در توئیتر خود نوشت: “من آرزو می کنم شما به زودی در این مبارزه پیروز می شود و بازگشت به سرب با تمام شور و شوق خود را و قدرت خود را برای شگفت انگیزی کشور است. ما همه در این با هم و با هم ما پیروز خواهد شد بدون شک!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید