Coronavirus | جهان رمپ تا محدودیت به تعداد ویروس موارد بالا 3,00,000

از ایتالیا به هند به ایالات متحده آمریکا, دولت نورد سخت تر اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش سریع این بیماری همه گیر کوروناویروس جهانی به موارد گذشته رسید 3,00,000 در مارس 22 و آسیا آماده برای موج دوم ممکن است از عفونت.

نزدیک به یک میلیارد نفر در حال حاضر محدود به خانه های خود در سراسر جهان به عنوان کشور مسابقه شامل بالن شیوع اعمال بی سابقه مستند اقدامات بستن مغازه ها و کسب و کار و آب بندی کرد.

Coronavirus | ال سالوادور دولت. مکان های کشور کمتر از 30 روز قرنطینه

این بیماری همه گیر است و موجب ترس از رکود اقتصادی جهانی باعث شد دولت به از بند باز کردن کون اقدامات اضطراری برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی.

بیش از 12000 نفر کشته شده اند از این ویروس در سراسر جهان با این وضعیت به طور فزاینده ای تیره و تار در ایتالیا جدید کانون این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در چین مرکزی در اواخر سال گذشته قبل از راهپیمایی در سراسر جهان است.

کشورهای آسیا در حال حاضر نگران عفونت می تواند یک بار دیگر سوار در سواحل خود به عنوان مسافران بازگشت از شدت ضربه بخش هایی از اروپا و قاره تحت محاصره توسط pandemic با بیش از 1,50,000 اعلام موارد است.

ایتالیا در حال حاضر گزارش شده مرگ و میر بیشتر نسبت به سرزمین اصلی چین و سوم قرار ایران, ترکیب و آن را به یک مرگ و میر از 8.6 درصد در میان تایید COVID-19 عفونت — به طور قابل توجهی بالاتر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

Coronavirus | اپرا وینفری, راه اندازی سری در مورد COVID-19 مذاکرات به ادریس البا در قسمت اول

مرگ و میر در مدیترانه ملت از 60 میلیون مشخصی به بیش از 4,800 — بیش از یک سوم جهانی در کل.

مستند اقدامات را انجام داده اند کمی برای جلوگیری از عفونت های جدید و مرگ و میر و دولت اعلام کرد بسته شدن غیر ضروری کارخانه در اواخر شب تلویزیون آدرس.

پلیس گشت خلوت خیابان های رم یکشنبه در حالی که چک نیز انجام شده در سواحل پس از مقامات محلی شکایت مردم هجوم سفارشات به گرفتن برخی از زمان در خورشید است.

در هفتگی خود نماز — در حال حاضر در حال جریان زندگی می کنند برای جلوگیری از جمعیت جمع آوری — پاپ خواست همه ایتالیایی ها به دنبال انزوا اقدامات است.

“اجازه دهید ما انجام کارهایی است که دولت می خواهد ما را به انجام برای همه ما” پاپ فرانسیس گفت.

Coronavirus | کره شمالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ارائه می دهد anti-virus همکاری

‘شتاب’ u. k. موارد

مشابه بسته در اقدامات شده اند نورد در بد-آمار اسپانیا و فرانسه که در آن هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین در حال مستقر شدند تا اطمینان حاصل شود جمعیت را جمع آوری در پارک ها و یا در امتداد رودخانه.

اسپانیا شاهد افزایش شدید مرگ و میر و دوباره در مارس 22 — 30 درصد افزایش آوردن مجموع تلفات به 1,720 — در حالی که فرانسه شاهد آن مرگ و میر کوه به 562 21 مارس است.

بریتانیا نیز ramping تا پاسخ آن در پی به طور پیوسته در حال افزایش مرگ و میر پس از دولت برای عدم انتقاد به اقدامات سختگیرانه تر هر چه زودتر.

نخست وزیر بوریس جانسون در یکشنبه خواست 1.5 میلیون نفر در معرض بیشترین خطر از این ویروس در خانه بمانند و به او هشدار داد تعداد عفونت و مرگ و میر “بسیار استارک و آنها شتاب”.

میخانه ها, رستوران ها, تئاتر و اوقات فراغت مراکز در حال حاضر بسته شده است در سراسر کشور و دولت گفت: از آن می تواند به پلیس و بهداشت و افسران مهاجرت قدرت های اضافی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

Coronavirus | ماندن در خانه به مدت سه ماه در انگلستان می گوید 1.5 میلیون بیشتر در معرض خطر

دهلی نو ترک

چین گزارش داد که برای اولین بار عفونت موضعی در چهار روز در مارس 22. در حالی که تعداد موارد در سرزمین اصلی سقوط کرده است به طور چشمگیری پس از بحران آغاز شد نگرانی وجود دارد در آسیا از “وارداتی” موارد از دیگر نقاط مانند اروپا است.

تایلند گزارش بالاترین روزانه افزایش موارد مصرف آن در مجموع به حدود 600 در حالی که سنگاپور هنگ کنگ و مالزی نیز گزارش سنبله در موارد پس از شماره تا به حال plateaued زودتر.

میلیون ها نفر از مردم در هند شد محدود به خانه های خود در تاریخ 22 مارس به عنوان کشور رفت و به lockdown با یک روز در سراسر کشور “خود-تحمیل حکومت نظامی”.

A monkey crosses the road near the Rashtrapati Bhavan during Janata Curfew on March 22, 2020.

یک میمون عبور از جاده در نزدیکی Rashtrapati Bhavan در طول Janata مقررات منع رفت و آمد در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

به طور معمول شلوغ خیابان در پایتخت دهلی نو و مالی hub بمبئی بیشتر ترک شد و اکثر مغازه ها توقیف.

“اگر این کمک می کند تا جلوگیری از گسترش و سپس دولت می تواند فکر می کنم از گسترش آن به مدت دو تا سه روز” گفت: Jaiveer سینگ یک گارد امنیتی در دهلی لدهی باغ پارک تا حد زیادی خالی در مارس 22.

محدودیت های در حال حاضر در محل در جای دیگر در آسیا با استرالیا بستن مرزهای خود را به خارجی ها و افراد غیر مقیم پاکستان و تعلیق پروازهای بین المللی.

‘سال’

بیش از یک سوم از آمریکایی ها بودند در ضمن تنظیم به زندگی در مراحل مختلف مستند از جمله در نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس. دیگر نقاط ایالات متحده انتظار می رود تا سطح شیب دار به محدودیت نیز هست.

“این یک زمان مشترک ملی قربانی بلکه یک زمان به گنج عزیزان ما” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به یک پیروزی بزرگ است.”

نیوجرسی در 21 مارس به دنبال چندین ایالت در گفتن ساکنان به ماندن در خانه.

Coronavirus | آنگولا اریتره اوگاندا تایید اولین مورد به عنوان coronavirus گسترش در آفریقا

در کشور همسایه نیویورک فرماندار اندرو کومو هشدار داد که این اختلال است به احتمال زیاد برای آخرین ماه نه ماه.

سازمان غذا و داروی آمریکا نیز مورد تایید coronavirus آزمون است که می تواند انجام شود به طور کامل در نقطه ای از مراقبت از یک بیمار و ارائه نتایج در 45 دقیقه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش, آزمایش منفی برای coronavirus دبیر مطبوعاتی خود توییتی در مارس 21. زن و شوهر گرفته بود بعد از تست یکی از آقای پنس را کارکنان قراردادی به این بیماری است.

اقدامات محرک اقتصادی

این بیماری همه گیر است bludgeoned بازارهای بورس جهانی و ایالات متحده — به بزرگترین اقتصاد جهان — در حال آماده سازی یک اورژانس بسته محرک است که می تواند بالای $1 تریلیون.

چندین کشور اروپایی اعلام کرد در حال حاضر خود را در بسته های مشوق برای دفع سقوط اقتصادی.

Coronavirus آلوده بیش از 1100 سراسر آفریقا بیش از حد که در آن سیستم بهداشت و درمان محدود هستند و اجتماعی فاصله اقدامات دشوار در شهرهای شلوغ.

Coronavirus | محدود توسط ویروس, فرانسوی اجرا می شود ماراتن در بالکن

خاورمیانه همچنان در آماده باش که در آن ایران — که دچار عمده شیوع — گزارش 129 مرگ و میر در مارس 22. اما جمهوری اسلامی حاضر به پیوستن به بقیه جهان تحمیل سنگین محدودیت.

ال سالوادور پیوست چند مرکزی و کشورهای آمریکای جنوبی در اعمال قرنطینه اقدامات در 21 مارس به عنوان کلمبیا اعلام کرد اولین coronavirus مرگ است.

در حالی که افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی سخت ترین ضربه توسط ویروس که هشدار داده است که افراد جوان نیز آسیب پذیر است.

دقیق COVID-19 ارقام دشوار است برای رسیدن به این دلیل که بسیاری از قربانیان رنج می برد از بیماری های دیگر و میزان عفونت نامشخص به دلیل عدم تست در بسیاری از کشورها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر