زیمبابوه دوم coronavirus بیمار 30 سال مرد مرده است در پایتخت آن هراره دولت گفت: به عنوان مرز بسته شد برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

وزیر بهداشت عوبدیا Moyo “تایید کرده است مرگ Zororo Makamba بود که نفر دوم برای تست مثبت برای COVID-19 در زیمبابوه,” او گفت.

Makamba, یک گوینده و یک کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم و سیاستمدار تایید شد مثبت با این ویروس در روز شنبه.

او در سفر به نیویورک در اواخر ماه گذشته و بازگشت به خانه در مارس 9, ترانزیت از طریق ژوهانسبورگ در کشور همسایه آفریقای جنوبی.

دولت گفت که او شروع به نشان دادن آنفولانزای خفیف در مارس 12 که به تدریج بدتر شده است. او مشورت یک پزشک بود و به دستور خود شده است.

روز جمعه این کشور گزارش اول خود را COVID-19 مورد 38 ساله که در بازگشت از بریتانیا به خانه اش در رفت و آمد مکرر توریستی شهر از آبشار ویکتوریا.

رئیس جمهور Emmerson Mnangagwa اعلام کرد بسته شدن مرزها به انسان ترافیک در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک قایق از اقدامات به گام تا پاسخ این کشور به یک بیماری همه گیر است که آمار بیش از 190 کشور در سراسر جهان.

“ما تصمیم به ممنوعیت تمام غیر ضروری ترافیک و سفر هر دو ورودی و خروجی به جز حرکت محموله” آقای Mnangagwa گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت.

او افزود که در مجامع عمومی از بیش از 50 نفر خواهد بود ممنوع و تشویق شهروندان برای جلوگیری از در-کشور سفر می کند.

“دولت است که قرار دادن یک پتو ممنوعیت تجمع در اطراف کاباره ها میله آبجو سالن و استخرهای شنا و سالن ها و فعالیت های ورزشی تا اطلاع ثانوی” آقای Mnangagwa گفت.

زیمبابوه دولت قبلا دستور مدارس بسته و لغو و رویدادهای ورزشی است.

آن را نیز ممنوع است مقامات دولتی از سفر خارج از کشور اگر چه Mnangagwa هواپیما به ویندهوک در آخر هفته برای شرکت در مراسم تحلیف خود نامیبیا همتای حقه Geingob.

زیمبابوه عمومی سیستم بهداشت و درمان شده است رنج می برند برای سال ها از کمبود تجهیزات و داروهای نگرانی وجود دارد آن را در تلاش برای مقابله با شیوع.

“سیستم… نامعقول است و ناکافی برای مقابله با کروناویروس اپیدمی” نورمن مترا دبیر کل زیمبابوه انجمن پزشکان برای حقوق بشر گفت: در تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی