موسیقی کشور سه نفر Dixie Chicks رها کردن “دیکسی” از نام به رها کردن ارتباط با نژاد پرستی

موسیقی کشور سه نفر Dixie Chicks در روز پنج شنبه تغییر نام آن به سادگی جوجه آخرین حرکت در ایالات متحده در فرهنگ پاپ به رها کردن انجمن ها با ملت نژادپرست گذشته است.

“ما می خواهیم برای پاسخگویی به لحظه” گروه گفت: در وب سایت خود را بدون توضیح بیشتر.

کلمه “دیکسی” ارتباط با آمریکا ایالت های جنوبی که در آن اموال برده داری قانونی بود که جدا شده از اتحاد و مبارزه به عنوان مؤتلفه متحده آمریکا در طول جنگ داخلی. این ماه, کشور, گروه Lady Antebellum تغییر نام خود به یک خانم نیز به دلیل ارتباط از دوره قبل از جنگ با ایران ،

 

این Dixie Chicks تشکیل شده در تگزاس در سال 1989 و تبدیل به یکی از بزرگترین نامها در موسیقی کشور است. زن گروه بود دوری کشور ایستگاه رادیویی در سال 2003 پس از خواننده Natalie Maines گفت: او را تایید نمی ایالات متحده در حمله به عراق.

گروه پاسخ در سال 2006 با برنده جایزه گرمی تک “آماده نیست را به خوبی.”

نوازندگان و نشان می دهد تلویزیون و فیلم تمام شده است و مجبور به بررسی مجدد این پیام به آنها ارسال در پی ملی حساب بیش سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده باعث تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

کلاسیک جنگ داخلی فیلم “بر باد رفته” بازگشت به HBO حداکثر جریان پلت فرم در روز چهارشنبه همراه با مقدمه اذعان به خشونت برده داری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>