کشور اراده جمعی را مورد ضرب و شتم COVID-19 می گوید: Yogeshwar

المپیک مدال برنز کشتی گیر برنده Yogeshwar دات کرده است یک راه حل ساده برای این مشکل از محدود ماندن در خانه در سراسر کشور مستند.

به اشتراک گذاری چگونه عزم خود را کمک به او را از ماندن جدا شده به مدت شش ماه در آفریقای جنوبی در حالی که دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی زانو, Yogeshwar گفت: این کشور با اراده جمعی را ضرب و شتم مرگبار COVID-19 ویروس.

شکست در بازی های المپیک 2008 پکن ساخته شده بود Yogeshwar گرسنه برای موفقیت است. سفر او به آفریقای جنوبی در سال 2009 برای یک عمل جراحی برای رفع زانو خود را مجروح. زمان مورد نیاز برای بازیابی و توانبخشی آزمایش Yogeshwar که صعود چندین مدال در سطح مسابقات از جمله بازی های المپیک 2012 لندن.

“من شش ماه در بازیابی و بازتوانی. من تقریبا به تنهایی. در آن روز آن آسان نیست به صحبت می کنند به یک خانواده بیش از تلفن. من استفاده می شود به تماشای هر آنچه در فیلم های هندی آمد در تلویزیون و گوش دادن به موسیقی به تصویب زمان. من تنها هدف بود برای بهبود یافتن از آسیب و تبدیل شدن به طور کامل مناسب است. من متمرکز شده است که برای غلبه بر تنهایی من.

“در حال حاضر ما باید هدف ضرب و شتم coronavirus. این را ما در خانه ماندن آسان تر است. این روزها ما باید بسیاری از امکانات از جمله رسانه های اجتماعی به ماندن مشغول اند. گذراندن وقت با خانواده یکی دیگر از گزینه خوبی” Yogeshwar گفت هندو.

برای Yogeshwar که پیوست سیاست در هاریانا انتخابات سال گذشته به تعهدات اجتماعی افزایش یافته است. اما او این است که نظارت بر همه این ها از صفحه اصلی. “ما در گهنا روستای ما تغذیه حدود 2000 تا 3000 نفر در هر روز است. ما نیز در تلاش برای گسترش کمک به همه نیازمندان در محل ما. ما 12-عضو تیم است که به دنبال این همه.

“در میان این همه ما پیروی از قوانین اجتماعی فاصله. بزرگترین چالش در این لحظه است که کمک به خانواده های فقیر با مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی” گفت: Yogeshwar که تعطیل خود را کشتی آکادمی برای محافظت از کارآموزان از ویروس.

استقبال از به تعویق افتادن بازی های المپیک, Yogeshwar ابراز اطمینان کرد که هند کشتی گیران خواهد بود بی ریا با یک سال تاخیر.

“همه آنها انجام شده است به خوبی برای دو-سه سال است. آنها نیاز به حفاظت از خود را از ویروس حفظ تمرکز و استفاده از زمان اضافی برای بازگشت به فرم بالا دوباره. آنها می دانند که چگونه به آن را انجام دهد, آنها فقط نیاز به اقامت مناسب” گفت: Yogeshwar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید