دادگاه حاضر به رها رهایی به DVAC کاوشگر در برابر تامیل نادو وزیر Rajenthra Bhalaji

مدرس بالا دادگاه روز دوشنبه حاضر به رهایی به منافع عمومی دادخواهی دادخواست متهم وزیر برای, شیر و فراورده های لبنی توسعه K. T. Rajenthra Bhalaji از داشتن ثروت جمع کرده نامتناسب به خود شناخته شده منابع درآمد.

اداره هوشیاری و مبارزه با فساد (DVAC) به او دخترک پاک در جولای 27 و دولت تصمیم به رها کردن همه بیشتر رسیدگی در اوت 10.

قضات M. Sathyanarayanan و R. Hemalatha بودند مداوم در بررسی اعتبار یک جامع “مقدماتی درخواست” انجام شده توسط DVAC بدون نیاز به ثبت نام یک گزارش اطلاعاتی علیه وزیر. قضات می خواستم ارشد مشاوره I. سوبرامانیان و محمد اجمل خان به نمایندگی از وزیر برای متقاعد کردن دادگاه که آیا آن را از نظر قانونی مجاز به انجام یک تحقیق مفصل در پوشش اولیه پرس و جو.

آنها همچنین می خواستند بدانند که آیا بررسی افسر بود درست در تصمیم گیری یک جانبه که وزیر نیاز نمی شود تحت پیگرد قانونی قرار چرا که تنها کمتر از 10 درصد از دارایی های خود را به ترتيب نامتناسب به خود شناخته شده منابع درآمد در مقدماتی پرس و جو. آنها تعجب که آیا آن را برای پلیس یا دادگاه مربوط به درخواست بهره مندی از یک سال 1977 دیوان عالی کشور حکم فراهم می کند که برای یک انسان تنوع کمتر از 10%.

“هیچ قانون سخت و سریع’

در پاسخ آقای سوبرامانیان وجود دارد گفت: هیچ قانون سخت و سریع است که همه مقدماتی سوالات باید تکمیل شود در یک زمان کوتاه و نباید استادانه درست شده.

“هر چند این نامگذاری این است که “مقدماتی درخواست” بسته به ماهیت شکایت پرس و جو می تواند به مفصل بیش از حد. هیچ خفتبار فرمول. در این مورد پرس و جو تا به حال در جزئیات به این دلیل که دادگاه به دنبال گزارش وضعیت به صورت دوره ای.

“آنچه که در ابتدا فکر می کردم به عنوان یک مقدماتی درخواست شد یک تحقیق مفصل به دلیل توالی این مورد در زمان با این دادگاه به دنبال گزارش وضعیت. خود را Lordships رفته بود از طریق گزارش ها و همچنین به دستورالعمل. اولیه پرس و جو به عنوان کارگردان این دادگاه به پایان رسید و یک گزارش ارائه شد به هوشیاری کمیسر و از آن بالا رفت و به دولت است. بنابراین در حال حاضر این مورد باید با توجه به رهایی” او استدلال کرد.

این ادعا که با وجود تلاش عمدی در بخشی از DVAC برای تبدیل مقدماتی تحقیق یک تحقیق مفصل ارشد مشاوره گفت: حجیم اسناد و مواد است که تا به حال به از طریق رفته برای بررسی دوره از 22 سال تا به حال منجر به مقدماتی درخواست تبدیل به یک تحقیق مفصل. “وجود دارد کاملا بدون تعصب. افسران IPS حال انجام مقدماتی تحقیق و ارائه گزارش به هوشیاری کمیسر” او اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>