COVID-19: 100 خوانندگان گرد هم می آیند برای یک سرود

هند صنعت موسیقی است پرداخت ادای احترام به مردم در خط مقدم نبرد علیه COVID-19. هندی خوانندگان حقوق انجمن (ص) است که با گرد هم آوردن یک بزبان تفسیر “یک ملت یک صدا’ 100 خوانندگان از سراسر کشور در 14 زبان.

آشا Bhonsle گفت: سرود خواهد شد اختصاص داده شده به این کشور توسط Lata Mangeshkar, به نمایندگی از, اسراء, on May 3. “به خوانندگان ما نشان دهنده توده ها و ابراز قدردانی ما را به هر کس مبارزه با ویروس” کهنه فا اضافه شده است. خوانندگان آینده هم شامل Bhosle, Anup Jalota Alka Yagnik Hariharan, Kailash Kher Kavita Krishnamurthy, Kumar Sanu, Mahalakshmi Iyer, Mano, Pankaj Udhas, SP Balasubrahmanyam, Shaan, Sonu Nigam, Sudhesh Bhosle, Suresh Wadkar شایلندرا سینگ Srinivas, طلعت العزيز Udit Narayan, Shankar Mahadevan و Jasbir Jassi.

Vijay Prakash, Kavitha Krishnamurthy BK Sumithra, Shamitha Malnad و Sowmya رائو نمایندگی, Karnataka. “موسیقی ممکن است کمک به بهبود و اضافه کردن انرژی به ما سفر می گوید:” ویجی که آواز در کانادا و هندی. او خوشحال است به خواندن یک خط در کانادا — Kannadigaru Yendendigu Bharathakkagi Nilluvemu; Onde Maatu یکی Guri (Kannadigas همیشه ایستاده متحده با هند به مبارزه برای یک هدف مشترک).

بحث در اسراء آغاز شده و با ایجاد یک آهنگ به بلند کردن ارواح ویجی می گوید.

Shamitha Malnad

“Srinivas در چنای آمد تا با مفهوم چگونه آهنگ باید جریان است. نیمی از راه را از طریق زمانی که Sonu Nigam شنیده مسیر او اصرار داشت این آهنگ باید از ویژگی های صدای از سراسر هند است.”

سرود زاییده افکار از Sonu Nigam, Srinivas و سانجی Tandon از اسراء. “اسراء است یک خانه گنج از خوانندگان در این کشور و ما باید ایجاد یک آهنگ با 100 صداهای می گوید:” Srinivas. با هر هنرمند ضبط از صفحه اصلی همراه با ابزار حذف شدند برای ایجاد یک بزبان تفسیر.

صحبت از شادی خود را به عنوان بخشی از ابتکار, Kavitha Krishnamurthy می گوید: “ما گرد هم آمده اند به بخشی از این پیام. من خوش شانس به بخشی از این مخلوط از بالا, خوانندگان و هنرمندان در حال ظهور. من آواز هندی و بنگالی.”

Sumithra و Sowmya هستند خوشحال می شود بخشی از این پروژه است. Shamitha می گوید: “آن است که یک ماده از غرور و افتخار برای من به عنوان بخشی از یک آهنگ که شامل مدافعان مانند Asha Bhonsle, Sonu Nigam و Shankar Mahadevan. هنگامی که سلامت کارگران در حال کار خستگی ناپذیر در طول همه گیر ما به عنوان هنرمندان در حال انجام ما کمی کوچک با صدای ما.”

یک ملت یک صدا منتشر خواهد شد در سراسر 100 سیستم عامل ها از جمله تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی, برنامه های کاربردی, OTT VOD ISP DTH و CRBT در مارس 3 در 8 ساعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>