COVID-19: 124 نفر کشته شدند و در میان 4,747 موارد تایید شده در ایران

ایران روز جمعه گفت: کروناویروس جدید (COVID-19) کشته شدن 124 نفر در میان 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی به مقامات هشدار داد آنها ممکن است استفاده از “زور” به محدود کردن سفر بین شهرها.

هند و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن ژنوم توالی داده

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ارائه آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. او درباره شرایط تهدید به استفاده از زور هر چند او اذعان کرد این ویروس در حال حاضر در ایران همه از 31 استان کشور.

ایران لغو نماز جمعه در سراسر شهرستانها عمده آن. در جای دیگر در منطقه عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور شیعه روحانی.

مقامات در امارات متحده عربی در ضمن نماز محدود به دو آیه از قرآن به طوری که آنها به طول انجامید بیش از 10 دقیقه بیش از نگرانی در مورد ویروس.

بیش از 4,990 موارد این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19, تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

توضیح داد: زمانی که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus? | ساعت: COVID-19 — داس و don’ts از وزارت بهداشت

ایران روز پنجشنبه اعلام کرد این امر با قرار دادن پست های بازرسی در محل برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس. نیمه رسمی, رسانه ها در ایران نشان داد تصاویر از اتومبیل های پشتیبان در بزرگراه ها به عنوان پست های بازرسی در زمان اثر است.

 

در تهران آتش نشانان اسپری ضد عفونی کننده در یک 18km (11 مایل) طول تهران معروف ولیعصر خیابان برخی از کامیون های آتش نشانی و دیگران راه رفتن در امتداد پیاده رو آن سم پاشی خود پرداز و عرض است.

“این امر می تواند بزرگ اگر آنها این کار را هر روز” فروشگاه مواد غذایی صاحب رضا Razaienejad گفت: پس از آتش نشانان اسپری خود را در خارج از فروشگاه.

“نباید فقط یک چیز یک بار و باید انجام شود اغلب به خصوص در جاهایی مثل اینجا که در آن جنبش و ترافیک خیلی اتفاق می افتد.”

 

اما ایران ارائه برخی از امید به عنوان به خوبی. مقامات گزارش داد یک زن آلوده به ویروس به هنگام تولد به یک دختر در اواخر پنج شنبه شب در قم, شیعه شهر مقدس به خصوص سخت ضربه توسط ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>