COVID-19 | 23 تازه موارد در ماهاراشترا

به عنوان بسیاری از 23 تازه COVID-19 موارد گزارش شده از ماهاراشترا در مارس 7, با چوب خط حساب کردن پریدن به 891 بیش از 12 ساعت طول.

از این موارد 10 از بمبئی چهار از پونا سه از Ahmednagar دو هر از ناگپور و روستایی Buldhana و هر یک از خان و سنگلی.

دولت تلفنی شماره | دولت عاقلانه ردیاب | یک نقشه از موارد تایید شده در هند

با این بمبئی, شمارش لمس 536 موارد در حالی که موارد در منطقه پونا در حال حاضر بیش از 150. Buldhana سریع در حال ظهور به عنوان یک ویروس کانون در دولت روستایی کشور با مجموع هفت مورد در حالی که Ahmednagar را شمارش کرده است به ضرب گلوله به 26.

در Ahmednagar حداقل چهار اتباع خارجی از جمله دو شرکت کرده بودند دهلی Tablighi Jamaat جماعت باید آزمایش مثبت است.

مناطق مهر و موم کردن

سریع جهش در تعداد موارد در پونا درخواست دولت های منطقه در روز دوشنبه به مهر و موم کردن برخی از نقاط شهر از جمله مناطق در نزدیکی پونا ایستگاه راه آهن بهونی Peth و Kasewadi در میان دیگران مشخص شده به عنوان در معرض خطر عفونت گسترش’ خوشه.

همچنین به عنوان خوانده شده | ماهاراشترا ممکن است پایان مستند در آوریل 14

پونا پلیس در مناطق روستایی نیز مهر و موم کردن بخش های خاصی از برمتی پس از دوم مورد مثبت پدید آمده از این منطقه است.

در ضمن تهیه برخی از تسکین آزمون نمونه 42 پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی از دانشکده پزشکی و بیمارستان در پیمپری بازگشته اند منفی است.

آنها تا به حال شده است در قرنطینه پس از یک autorickshaw راننده که تحت درمان در این بیمارستان برای حوادث و صدمات آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس در 4.

همچنین به عنوان خوانده شده | دولت به دنبال 3 لاخ PPE کیت از مرکز

در غربی ماهاراشترا تازه مورد ثبت شده از سنگلی گفته می شود که از یک فرد که در تماس با اعضای خانواده در ایسلمپور tehsil از آنها 24 قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19.

هفته گذشته چهار نفر از اعضای این خانواده در حال بهبود از ویروس پس از خود را تکرار نمونه های آزمایش منفی است.

در مارس 13, این چهار نفر تا به حال فرود در فرودگاه بمبئی پس از سفر به عربستان سعودی به صورت سالانه حاج زیارت. پس از نادیده گرفتن “خانه قرنطینه’ احتیاطی آنها آلوده کمتر از 21 نفر دیگر بسیاری از آنها خود به خود و بستگان و ظهور به عنوان یکی از بزرگترین موارد خوشه عفونت در ماهاراشترا.

با 25 مورد گزارش از ایسلمپور این سنگلی مقامات منطقه تا به حال مهر و موم کردن tehsil از دیگر بخش های این منطقه در حالی که رعایت استرن سه روز مستند در ماه گذشته.

روز دوشنبه دولت ثبت بالاترین تک روز افزایش و در عین حال از 120 جدید, موارد مصرف کلی شمارش به متناوب 868 موارد مثبت در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت و به 52. تا به حال حدود 70 نفر از بیماران بهبود یافته اند و در حال ترخيص از بيمارستان در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید