COVID-19: 35 مرده حدود 6000 آلوده در کره جنوبی

کره جنوبی تعداد کل رمان coronavirus موارد— بزرگترین خارج از چین که در آن بیماری برای اولین بار ظهور — نزدیک 6,000 روز پنج شنبه به مقامات گزارش 145 عفونت های جدید.

کل بود در 5,766 کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: با 35 مرگ و میر.

تا کنون 36 کشور و منطقه تحمیل کرده اند یک پتو ورود بان کی مون در افرادی که اخیرا در جنوب, با توجه به وزارت امور خارجه در سئول.

نزدیک به 90 درصد از جمعیت کل آمده از جنوب شهر Daegu — با بیش از 4,300 مورد تایید وجود دارد — و همسایه North Gyeongsang استان است.

شیوع بیماری در شهر 2.5 میلیون در میان Shincheonji اعضای آغاز شد و با 61 ساله که به توسعه علائم در فوریه 10 و با حضور حداقل چهار و خدمات در این شهرستان است.

 

دولت پیشنهاد بودجه اضافی از 11.7 تریلیون وون ($9.9 میلیارد دلار) در روز چهارشنبه به آدرس بیماری همه گیر در تاثیر و بهبود کشور عفونی پیشگیری از بیماری های سیستم.

این بخشی از 30 تریلیون وون (25 دلار-میلیارد دلار) بسته جمهور مون جائه-در اعلام یکشنبه به آدرس “قبر” وضعیت در آورده با این شیوع در جهان 12-بزرگترین اقتصاد است.

نمرات از حوادث در کشور — از K-pop کنسرت به ورزش seasons — لغو شده اند و یا به تعویق افتاد بیش از سرایت با مدرسه و مهد کودک تمدید معافیت سه هفته در سراسر کشور.

دولت روز پنج شنبه در طول یک مهدکودک در سراسر کشور مرکز بسته شدن برای بیشتر از دو هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>