COVID-19 | 37 Tablighi Jamaat عودت شناسایی شده در بیهار

به عنوان بسیاری از 86 مردم سفر به مناطق مختلف از بیهار پس از حضور در جماعت مذهبی در Tablighi Jamaat مرکز در Nizamuddin در دهلی نو.

همچنین به عنوان خوانده شده | Tablighi Jamaat و COVID-19: The story so far

“از 86 افرادی که بازگشت به بیهار پس از حضور در Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو, 37 شناسایی شده اند — 17 از Patna, 13 از بوخر و هفت نفر از کاتیهار. ATS (ضد تروریسم تیم ملی) در حال کار بر روی محل استراحت از آنها ” بیهار مدیر کل پلیس (DGP) Gupteshwar Pandey گفت: رسانه ها افراد روز چهارشنبه پس از یک نشست سطح بالا از دولت COVID-19 مدیریت بحران در پتنا.

گوش دادن | Tablighi Jamaat تعریف از نقاط مهم و بحث در اطراف ماسک | هندو در تمرکز پادکست

“37 افرادی که شناسایی شده اند از جمله 12 قرقیزستان اتباع قرار گرفته اند به معاینه پزشکی و قرنطینه” آقای Pandey.

این DGP همچنین گفت که شناسایی 57 مسافران بین المللی است که به طور مسلم و قطعی نیست.

در اوایل هفته گذشته 65 ساله واعظ از مالزی که بیش از حد حضور داشتند مذهبی جماعت در دهلی نو سفر کرده بود به ارریا منطقه در Bihar, جایی که او درگذشت دو روز پیش. اما دولت های منطقه گفت: مرگ ناشی از ایست قلبی و متوفی نشان داده است هیچ علائم COVID-19.

بیهار تا کنون گزارش 23 COVID-19 موارد مثبت با یک مرگ. “بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت یک سفر تاریخ” گفت: دولت اصلی وزیر بهداشت سانجی کومار.

دولت رئیس, منشی, دیپاک کومار گفت: “همه کسانی که آمده اند به دولت از مارس 15-23 هستند به نمایش در خواهند آمد و نمونه های خود را جمع آوری خواهد شد برای COVID-19 تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید