COVID-19: یک هکاتون از طریق حالت مجازی به ارمغان می آورد در ایده های جدید

منحصر به فرد hackathon به نام ‘مبارزه با تاج چالش نوآوری’ میزبانی در حالت مجازی صورت گرفت در دولت که در آن 884 تیم متشکل از 5,400 شرکت کنندگان از سراسر هند و بیرون آمد و با ایده های نوآورانه مربوط به COVID-19.

این hackathon برگزار شد با کویمباتور مبتنی بر ایجاد شتاب دهنده در ارتباط با MEITY راه اندازی هاب MHRD نوآوری همراه از AICTE DST Nidhi Prayas و سازمان های دیگر.

مبارزه با رباتیک هند پونا مبتنی بر اندازی در AI & رباتیک بیرون آمد با یک محصول ایده آنها تماس AmbuAir خودکار کمکی تنفس پشتیبانی از COVID-19 بيمار. این نوآوری در نظر آنها می تواند در خدمت به عنوان یک اصلی تنفس کمک دستگاه و می تواند به عنوان یک جایگزین به هواکش.

Vish Sahasranamam مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Forge Accelerator گفت هندو “یک شرکت به نام Abhayatech در حال کار بر روی یک بار مصرف/ قابل استفاده مجدد ریه و قلب مانیتور است که می تواند در خانه و تنها نیاز به یک گوشی هوشمند است که کمک خواهد کرد که به کاهش بار برای بیمارستان مبتنی بر نظارت و تنگنا های موجود در تخت بیمارستان.” او افزود: “از آنجا که اکثر این مرگ و میر اتفاق می افتد با توجه به همکاری morbidities AI الگوریتم توسعه یافته توسط Abhayatech می تواند به عنوان یک به طور موقت و به طور مداوم کمک در نظارت بر بیماران و کمک به سهولت بار در پزشکان است.”

یکی دیگر از شرکت Vyorius هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر در ساختمان بهداشت و درمان تحویل سیستم های ترکیب هوش مصنوعی و هواپیماهای بدون سرنشین برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نفوذ غیر قابل دسترس و مناطق دور افتاده.

“وجود دارد بسیاری از ایده های دیگر از دانشمندان start-ups, دانشجو, نوآوران, محققان و educationalists گفت:” آقای Sahasranamam. “به عنوان وضعیت بسیار وخیم ما باید به دنبال راه حل است که می تواند بلافاصله راه اندازی و کسانی که می توانند به کار به طور موثر در کوتاه مدت. ما هم از منابع بودجه به فقط آن دسته از ایده هایی که ما می دانیم که حداقل به احتمال زیاد به شکست است,” او اضافه شده است.

در حال حاضر تلاش میشود به پیشنهاد تیم برنده با نوآوری کمک های مالی بودجه از طریق اعطای طرح های اجرا شده توسط جعل از طرف DST MeitY و از CSR کمک های مطرح شده برای این منظور پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید