COVID-19: ADB اطمینان $ 2.2 میلیارد بسته حمایتی به هند

بانک انکشاف آسیایی (ADB) رئیس جمهور Masatsugu Asakawa روز جمعه اطمینان داد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman از $2.2 میلیارد دلار (حدود ₹ 16,500 کرور) پشتیبانی به هند در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

در تماس با آقای Asakawa تقدیر دولت هند پاسخ قاطع به این بیماری همه گیر از جمله ملی بهداشت و درمان اضطراری برنامه مالیات و دیگر اقدامات امداد ارائه شده به کسب و کار و 23 میلیارد دلار (₹1.7 لاخ کرور) اقتصادی بسته امداد اعلام کرد در مارس 26 به ارائه فوری درآمد و مصرف و حمایت از فقرا و زنان و کارگران تحت تاثیر سه هفته در سراسر کشور مستند.

“بانک انکشاف آسیایی متعهد به حمایت از هند اضطراری نیاز دارد. ما در حال حاضر آماده $2.2 میلیارد دلار کمک فوری به بخش بهداشت و درمان و کمک به کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر در ضعیف رسمی کارگران; هالتر کوچک و متوسط و بخش مالی” آقای Asakawa گفت.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

ADB نیز درگیر با بخش خصوصی برای پاسخگویی به آن نیاز به تامین مالی در این دوره ADB در بیانیه ای گفت.

“ADB کمک برای هند افزایش بیشتر خواهد شد در صورت نیاز. ما در نظر گرفتن تمام گزینه های تامین مالی با ما در دسترس برای دیدار با هند نیاز از جمله کمک های اضطراری سیاست مبتنی بر وام و پشتیبانی از بودجه به منظور تسهیل سویفت پرداخت ADB بودجه, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید