برای 99 روز ویتنام به نظر می رسید که شکست COVID-19 بیماری همه گیر. وجود ندارد تنها یک مورد گزارش شده از جامعه انتقال است. نه تنها مرگ است. این کشور از 96 میلیون نفر در سطح جهان مورد ستایش قرار داد به عنوان یک standout موفقیت است.

اما پس از آن یک هفته پیش از شیوع آغاز شد که در حال حاضر به 43 نفر در شش بخش هایی از کشور از جمله سه تن از بزرگترین شهرستانها و مجبور مقامات به reimpose محدودیت های بسیاری فکر می کردند که قرار داده شده بود ، و کارشناسان نگران شیوع این بیماری می تواند بسیار بزرگتر از در حال حاضر شناخته شده است.

شیوع این بیماری آغاز شد و پنجشنبه گذشته در شهر ساحلی دانانگ که در آن هزاران نفر از گردشگران جمع شده بودند برای تعطیلات. یک زن 57 ساله بود به بیمارستان منتقل شد با تب و آزمایش مثبت است. شرایط او بدتر شد و او را در یک ونتیلاتور.

سپس بهورزان در بر داشت سه عفونت های دیگر در دانانگ بیش از آخر هفته. و سپس در دوشنبه 11 یکی دیگر از. تمام کسانی که بودند و دیگر بیماران یا کارکنان بهداشتی در دانانگ بیمارستان که در آن مرد همچنان در وضعیت بحرانی است.

روز دوشنبه مقامات تشویق 80,000 گردشگران به ترک شهر با ارائه اضافی پرواز. هتل ها خالی کردن و هزاران نفر لغو برنامه های خود را برای بازدید است. سپس در روز سه شنبه این شهرستان قرار گرفت به مستند.

فقط چگونه این ویروس رخنه کرد پشت یک راز باقی مانده است. مقامات می گویند که آنها فکر می کنم منبع از خارج ویتنام به دلیل این زمان ویروس های مختلف فشار است. “یک تفاوت بزرگ من متوجه شده ام میان این موج و یکی از قبلی است که در این موارد ما باید در حال حاضر بسیاری از آنها شدید” گفت: Marc Choisy زیستی ریاضیدان.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی