COVID-19 | همه ویزا OCI کارت برای اتباع خارجی خارج از هند به حالت تعلیق باقی می ماند

همه ویزا برای اتباع خارجی و OCI کارت سفر بدون ویزا برای هند-منشاء افرادی که در این کشور به حالت تعلیق باقی می ماند تا محدودیت در مسافرت های بین المللی و از هند در محل سفارت هند در اینجا روز چهارشنبه گفت:.

اما برای همه اتباع خارجی در داخل کشور که ویزا تمام شده اند و نمی توانند سفر از هند به دلیل مسافرت های بین المللی محدودیت می توانید درخواست خود را برای تمدید ویزای بدون هیچ گونه هزینه اضافی آن را در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | آنچه یک OCI کارت و نحوه درخواست آن ؟

مسافرت بدون ویزا تسهیلات اعطا شده به خارج از کشور تابعیت از هند (OCI) دارندگان کارت که در هند در حال حاضر ادامه خواهد داد به باقی می ماند در حالت تعلیق تا ممنوعیت سفر هوایی از مسافران از/به هند برداشته شده است. این OCI کارت از یک مسافر در حال حاضر در هند باید معتبر باقی می ماند سفارت گفت.

این OCI یک وضعیت مهاجرت اجازه یک شهروند خارجی از مبدا هند برای زندگی و کار در هند به طور نامحدود. این OCI معرفی شد در پاسخ به تقاضای تابعیت دوگانه هند در خارج از کشور به خصوص در کشورهای توسعه یافته است.

همه موجود ویزاهای صادر شده برای اتباع هر کشور که هنوز وارد هند را به حالت تعلیق باقی می ماند تا ممنوعیت سفر هوایی از مسافران از/به هند برداشته شده است. استثنا شامل ویزا های صادر شده برای دیپلمات های رسمی دارندگان گذرنامه کسانی که در سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی و کسانی که در اشتغال و پروژه ویزاها آن گفت.

با توجه به سفارت هند منظم ویزای e-ویزا و یا اقامت در جایی تمام اتباع خارجی که ویزا شده اند و یا خواهد بود انقضای طول دوره از 1 فوریه سال 2020 (نیمه شب) تا تاریخ که در آن ممنوعیت سفر هوایی از مسافران از هند برداشته خواهد بود توسعه یافته در GRATIS اساس ارسال درخواست آنلاین با FRRO/FRO.

از جمله پسوند خواهد بود داده برای یک دوره تا 30 روز از تاریخ لغو ممنوعیت سفر هوایی از مسافران از هند بدون مالیات از موعد مجازات است. خروج به چنین اتباع خارجی اگر درخواست شده توسط آنها را نیز اعطا می شود در همان خطوط آن را گفت.

هند به حالت تعلیق داخلی و بین المللی پروازهای مسافری تا مارس 17 به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

از مارس 24, هند تحت یک مستند در سراسر کشور اعمال شده شامل گسترش رمان coronavirus که ادعا کرده 1,783 فتح کرد گرفته شد زندگی می کند در حالی که تعدادی از موارد بالا رفته به 52,952 که از پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>