COVID-19 | آمریکایی ها شروع به ترک ژاپن کشتی

آمریکایی ها شروع به خروج از قرنطینه کروز کشتی ژاپن در اواخر فوریه 16 به هیئت مدیره چارتر پرواز خانه به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 موارد تشخیص داده شده در کشتی شروع به پریدن کرد 70 به 355.

تخلیه آمد که مقامات ژاپنی به شدت هشدار بیش از شیوع بیماری مرگبار, ترغیب شهروندان برای جلوگیری از جمعیت و “غیر ضروری گردهمایی”.

این الماس شاهزاده قرار داده شد در 14 روز قرنطینه در اوایل فوریه پس از یک سابق مسافر آزمایش مثبت برای ویروس.

یک مقام ارشد بهداشتی آمریکا گفت که بیش از 40 آمریکایی در یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن آلوده شده اند مرگبار SARS-CoV-2 virus و نمی خواهد بخشی از یک تخلیه تلاش است. “آنها در حال رفتن به در بیمارستان ها در ژاپن” Anthony Fauci, یک مقام ارشد در موسسه ملی سلامت گفت: در تلویزیون نشان می دهد.

اما مقامات ایالات متحده روز شنبه اعلام کرد آنها را ارائه دهد آمریکایی ها در هیئت مدیره این گزینه به ترک کشتی و پرواز به خانه که در آن آنها خواهد شد یکی دیگر از 14 روز انزوا دوره است. چندین دولت های دیگر اعلام کرده اند برنامه ای برای حذف شهروندان خود را از کشتی به عنوان به خوبی.

در اواخر فوریه 16 و به اوایل ساعت 17 فوریه (ژاپن زمان) آمریکایی که تصمیم به ترک آورده بودند خاموش کشتی در گروه های عبور موقت کنترل گذرنامه اما تحت هیچ چک های بهداشتی آمریکا, مسافر سارا آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت.

آنها سوار اتوبوس رانده شده توسط پرسنل در سر تا پا لباس محافظ و گفته شد که بیش از یک دوجین از خودروهای خواهد سفر را در یک کاروان.

COVID-19 | ارائه خواهد شد همه ممکن است کمک به سرخپوستان در کشتی کروز برای بازگشت به خانه و می گوید سفارت هند | مرگ و میر در چین بیش از 1600

“من خوشحال هستم و آماده رفتن” خانم آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت قبل از خروج از کشتی. “ما نیاز به یک مناسب قرنطینه این بود و نه آن.”

دولت آمریکا باید مداخله “خیلی زودتر در آغاز” 52 ساله پزشکی مددکار اجتماعی گفت. “این بیش از حد بود برای ژاپن و آنها باید تا به حال به تحمل بار” او اضافه شده است. “مردم ژاپن سزاوار نیست این. من پر از قدردانی است.”

کاهش ترک

اما دیگر آمریکایی ها در هیئت مدیره کاهش یافته و تخلیه با وجود اینکه هشدار داد که آنها هنوز هم باید منتظر دو هفته و تست منفی برای این ویروس قبل از اینکه اجازه بازگشت به ایالات متحده است.

“سلامتی من خوب است. و من دو هفته قرنطینه است که تقریبا بیش از. چرا من می خواهم برای قرار دادن در اتوبوس و هواپیما با افراد دیگر آنها فکر می کنم ممکن است آلوده زمانی که من صرف نزدیک به دو هفته جدا از آن مردم است ؟ ” توییتی مت اسمیت یک وکیل آمریکایی در این کشتی با همسر خود.

 

او در توصیف یک شخص آمریکایی مسافر ایستاده در بالکن شعار “ایالات متحده آمریکا” به عنوان اتوبوس وارد شده به آنها را جمع آوری.

“البته در مغایرت با قوانین قرنطینه او با پوشیدن یک ماسک و او را به صحبت کردن با یک مسافر در مجاور بالکن و… شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

قبل از آن در فوریه 16, ژاپن, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: 1,219 مردم در کشتی در حال حاضر تست شده برای این ویروس با 355 مبتلا به این بیماری است.

ژاپن شده است و قادر به تست تمام کسانی که در هیئت مدیره با توجه به منابع محدود از تست کیت امکانات و نیروی انسانی آن نیز مورد نیاز توسط مقامات ردیابی گسترش ویروس بر روی زمین است.

اما وزارت بهداشت گفت: در 15 فوریه که مسافران بیش از 70 در حال بررسی و کسانی که تست منفی و در سلامت خوب خواهد بود و مجاز به ترک کشتی از فوریه 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر