COVID-19: Armaan Malik جلوه آهنگ جدید ‘2 بعدی من”

خواننده و ترانه سرا Armaan Malik منتشر کرده است یک مسیر جدید با عنوان ” آینده 2 من از طریق Arista Records. آهنگ پژواک احساس از دست رفته شما عزیزان —به خصوص در COVID-19 مستند سناریو — و قصد آنها توسط سمت خود را در یک نور دل و امیدوار به شیوه ای.

در یک بیانیه Armaan گفت: “جهانی مستند سخت شده است بر همه ما به ویژه برای کسانی که در حال قرنطینه و دور از عزیزان خود. من می خواستم برای ضبط که احساس کسی از دست رفته و مایل است که آنها در کنار شما. ما ممکن است در تمام دستگاه های موجود در جهان به نگه داشتن ما متصل می شوند اما داشتن که شخص بعدی به شما یک احساس متفاوت در مجموع چیزی که هیچ اتصال دیجیتال همیشه می توانید مقایسه.”

Armaan نشان داد یک تیزر از این تنها در طول بیلبورد زنده در خانه عملکرد برای یک COVID-19 جمع آوری کمک. “من باور دارم ‘2 بعدی من این است که یک آهنگ که شنوندگان را مربوط به خود را دارند و حتی اختصاص آن به عزیزان خود” او اضافه شده است.

‘2 بعدی من” می آید پس از Armaan برای اولین بار به زبان انگلیسی, آهنگ, ‘کنترل شده است که در جریان بیش از 35 میلیون بار در سراسر سیستم عامل.

24-year-old محبوب پخش خواننده در سراسر زبان در هند است و خوش بین در مورد شکستن به بین المللی پاپ بازار: “من همیشه می خواستم به هند به دنیا این شده رویای مادام العمر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید