COVID-19: استرالیا در مقابل نیوزیلند سری به نام خاموش

دو بازی باقی مانده از Chappell-Hadlee ODI سری بین استرالیا و نیوزیلند شد از روز شنبه لغو شده به عنوان بازدید را مجبور به عجله بازگشت به خانه برای جلوگیری از یک مجموعه جدید از محدودیت های مسافرتی با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به گزارش در ‘ESPNCricinfo’ سه بازی T20 بین المللی سری که برنامه ریزی شده بود در نیوزیلند پس از ODI سری در استرالیا نیز می ایستد لغو شد در حال حاضر.

“در بعد از ظهر شنبه نیوزیلند دولت محکم مرز محدودیت گفت: کسانی که وارد این کشور از استرالیا خواهد بود معرض اجباری 14-روز خود انزوا دوره” وب سایت گزارش شده است.

این محدودیت های جدید که می آیند از نیمه شب یکشنبه که منجر به نیوزیلند تیم بودن قرنطینه اگر آن باقی می ماند به تکمیل ماموریت.

اولین ODI از سری قرار گرفته بود بدون تماشاگر در سیدنی کریکت زمین.

New Zealand Cricket نشان داده است که pacer Lockie فرگوسن جدا شد از هم تیمی خود و متعهد احتیاطی COVID-19 آزمون پس از گزارش گلو درد.

این نتایج هنوز در انتظار.

“NZC درک می کند و پشتیبانی از دولت است ، این یک زمان بی سابقه ای از ریسک و خطر و بهداشت شخصی و رفاه بازیکنان ما میباشد” بیانیه ای از NZC گفت.

این Chappell-Hadlee سری آخر بین المللی سری هنوز هم در حال بازی پس از ترک انگلستان تور سریلانکا و آفریقای جنوبی یک روز سری در هند در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر