COVID-19 | لغو و یا به تعویق افتادن بازی های المپیک بیش از ویروس ‘ع’ در IOC دیدار می گوید باخ

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ اصرار داشت که این سناریو کابوس یا لغو و یا به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو بود نه بحث در یک کلید جلسه روز چهارشنبه با وجود گسترش جهانی مرگبار coronavirus.

“نه کلمه و نه لغو تعویق ذکر شده بود و امروز در هیئت اجرایی نشست” باخ به خبرنگاران گفت:.

“من نمی خواهد اضافه کردن سوخت به شعله های آتش از حدس و گمان است. بیانیه ما از دیروز بسیار روشن است — ما به طور کامل متعهد به موفقیت توکیو بازی ها.”

المپیک را از تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9.

با این حال بسیاری از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان یا لغو شده و یا به تعویق افتاد و در پی گسترش COVID-19 ویروس.

در اطراف از 3200 نفر کشته شده اند و بیش از 90,000 آلوده شده اند در بیش از 60 کشور در سراسر جهان.

اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین اما کره جنوبی و ایتالیا و ایران پدید آمده است به عنوان کشورهای با بیشترین موارد خارج از مرکز.

این ویروس نیز آلوده حداقل 230 نفر در سراسر ژاپن و مرتبط شده است به پنج مرگ و میر.

باخ گفت که یک گروه کاری ایجاد شده بود ساخته شده تا کمیته بین المللی المپیک توکیو 2020 برگزارکنندگان شهر توکیو دولت ژاپن و سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“ما این کار گروه مشترک که دارای جلسات منظم. ما به بررسی هر مسئله ای که ممکن است بوجود می آیند اما ما نه حدس و گمان در آینده ممکن است تحولات” اضافه شده باخ.

فشرده آنچه به او اجازه نمایش چنین اعتماد به نفس در برگزاری بازی های المپیک در توکیو باخ گفت که کمیته بین المللی المپیک با اتکا بر اطلاعات از طیف گسترده ای از کارشناسان.

اما زمانی که سوال بیش که تصمیم نهایی را بیش از احتمال لغو یا تعویق افتادن بازی ها, باخ حاضر به حدس و گمان.

‘موضوع نه در جدول’

“من نمی خواهم به دادن مشاوره حقوقی” گفت: باخ سابق المپیک شمشیرباز-تبدیل-وکیل. “مسئله این است که بر روی میز و در نظر گرفته شده است.”

المپیک بازی ها هرگز لغو شده و در زمان صلح.

وجود جنگ سرد تحریم مسکو در سال 1980 و لس آنجلس در سال 1984 در حالی که Zika ویروس قرار دادن یک ابر بر 2016 ریو بازی با بسیاری از رقبای امید بستن به برزیل از دست می دهد.

تا کنون تعدادی از مقدماتی المپیک مسابقات شده اند و یا به تعویق افتاد برنامه ریزی به مکانهای دیگر.

بعلاوه حدود 15 تست حوادث هنوز به صحنه در ژاپن قبل از توکیو بازی ها در این ورزش به شنا کردن, دوچرخه سواری, ژیمناستیک و قایقرانی.

“ما در مواجهه با چالش های مورد مدارک تحصیلی” بستری باخ.

“اما برای ورزشکاران که نمی تواند به رقابت بپردازند چرا که از coronavirus ما به دنبال یک راه حل بین المللی فدراسیون.

“این می تواند شامل افزایش (صلاحیت) سهمیه بندی برای تعداد محدودی از ورزشکاران که با توجه به فدراسیون می خواهم که واجد شرایط بودند که شرکت در مقدماتی حوادث است.”

در جای دیگر هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک نیز تصمیم گرفت روز چهارشنبه به تاکید تعهد به برابری جنسیتی تصمیم گیری است که هر یک از هیئت ملی در توکیو باید “حداقل یک زن و یک ورزشکار مرد”.

همچنین تصمیم بر آن شد که در مراسم افتتاحیه, یک مرد و یک زن در برابر یک پرچمدار تا زمانی که در حال حاضر قادر خواهد بود برای حمل پرچم ملی خود کمیته هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>