COVID-19 مراکز مراقبت در Dharwad مجهز بودن با کتاب و ورزش, مواد

این Dharwad دولت های منطقه است تجهیز COVID-19 مراکز مراقبت با کتاب و ورزش های مواد به کمک آن قرار دارد وجود دارد صرف وقت با کیفیت و فعال باقی می ماند در طول 10 روز قرنطینه دوره است.

مقامات عرضه carrom تخته شطرنج کیت مجموعه کریکت و والیبال به چنین مراکز مراقبت برای کمک به زندانیان درگیر باقی می ماند.

برخی از مراکز مراقبت است که راه اندازی شده اند در این دولت اجرا Devraj Urs عقب کلاس خوابگاهها باید در دادگاه های بسکتبال و زمین کریکت. آنها را مورد استفاده غیر علامتی مردم قرار دارد وجود دارد.

Dharwad معاون کمیسر Nitesh Patil خواسته است تا این گروه از کتابخانه ها به تهیه کتاب از خیرین و سایر منابع و عرضه آنها به مراکز مراقبت. روزنامه ها و مجلات بیش از حد خواهد بود عرضه شده است.

او کارگردانی کرده است وزارت امور جوانان و ورزش به ارائه تجهیزات ورزشی به مراکز مراقبت. این بخش اجازه می دهد منابع افراد برای انجام یوگا جلسات در این مراکز.

دولت های منطقه گره خورده است با انجمن پزشکی برای ارائه tele – مشاوره برای کسانی که مستقر در مراکز مراقبت. انجمن دارای ارسال یک لیست از 11 پزشکان و شماره تلفن خود را به همه از جمله مراکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>