به عنوان هند به وقفه می آید با توجه به کروناویروس همه گیر کاریکاتوریست در حال حرکت به اقدام برای رسیدن به مردم و افزایش آگاهی در مورد این ویروس در نزدیک یک راه سرگرم کننده.

“بحران در WhatsApp به جلو در حال گسترش سریع احتمالا سریع تر از کرونا ویروس خود می گوید:” Sameera Muruvada یک ویساکاپاتنام مبتنی بر کاریکاتوریست. Sameera گرفته آن را بر خودش به مجسمه اسطوره ها در مورد این ویروس و اجتماعی فاصله از طریق کارتون. یکی از آنها ارسال شده در اداره @saltandsambar, مسخره ‘معجزه’ داروهای خانگی دائما در حال هدایت به معنای دوستان و خانواده.

Sameera Maruvada’s cartoon mocking the reality of self-isolation

Sameera Maruvada کارتون مسخره واقعیت از خود انزوا

“بسیاری وجود دارد و خبر جعلی در گردش در رسانه های اجتماعی ایجاد وحشت غیر ضروری. بنابراین به عنوان کسی که افتخار رسیدن به صدها نفر از مردم من می خواهم به انجام کمی من برای کمک به مردم در درک وضعیت بهتر” او می افزاید.

همه کارتون های آموزشی هر چند برخی از آنها ساخته شده فقط برای گرفتن حقیقی از وضعیت. “من ایجاد یک کاریکاتور از یک دختر با یک جارو و زیر نویس آن” من فکر قرنطینه شد, همه چیز در مورد Netflix و لرز “و که بیشترین تعداد پاسخ به عنوان بسیاری از فکر آن بود hilariously relatable” او می افزاید.

افسانه ها و اساطیر در زمان اجتماعی فاصله

برای کوچی مبتنی بر ایستاده طنز Sabareesh Narayanan و طراح گرافیک آنا Jovitha از Alappuzha جراحی ماسک “نماد” از زمان فعلی. هنگامی که این دو از کرالا تصمیم به همکاری در یک سری از کارتون به اهمیت اتخاذ اقدامات پیشگیرانه و همچنین منعکس کننده خلق و خوی رایج آنها نگاه به اساطیر.

در یکی از پانل ها در ‘رامایانا در زمان تاج’ سری Lakshmana دیده می شود “اجتماعی فاصله” از برادر خود راما حصول اطمینان از یک “فاصله ایمن” با استفاده از یک نوار اندازه گیری. یکی دیگر را نشان می دهد ده رهبری Ravana با ماسک بر روی تمام سر خود را, تلاش برای اتصال همه آنها را با هم. در ضمن هانومان می ایستد با یک پنجره با یک بطری از دست sanitiser پوشیدن یک ماسک احتمالا ناراحت بودن قادر به سرمایه گذاری.

“ایده این بود که به منظور تلاش برای قرار دادن یک لبخند بر روی مردم در این زمان دشوار است می گوید:” Sabareesh که conceptualised کارتون. آنا می گوید: هنگامی که Sabareesh منتقل ایده های برای او می خواستم کارتون به یک “جاذب زبان بصری” ساخت آنها مانند فرهنگ پاپ. “آثار انجام شد دیجیتالی. اگر شما متوجه هیچ جزئیات استادانه درست شده به خصوص برای پس زمینه. من بیشتر علاقه مند به تصویر می کشد شخصیت های به عنوان زیبا و دلفریب,” او می گوید.

ماندن در خانه می گویند برخی از کارتون

حیدرآباد بر اساس کاریکاتوریست شانکار Pamarthy را Coronavirus کارتون نه تنها جلب توجه به تاثیر آن در جهان است اما طرفداران اقامت در خانه پیام برای جلوگیری از گسترش آن. در کارتون های خود را این ویروس در سبز به نظر می رسد دایره ای شکل و پیچیده با خوشه. یک کارتون نشان می دهد یک مرد سوار روروک مخصوص بچه ها بی اطلاع است که این ویروس خود را ترک سوار سوار. خوشحالم که این مرد بیرون آمدن از خانه خود ویروس gleefully اظهارات “Hamayya bayitiki ravemo آنی bhayapadi chachha (من می ترسم شما نمی خواهد آمد). یک تصویر به تصویر می کشد هرکول تحمل ویروس جای جهان دیگر به تصویر می کشد که چگونه مشتاق این ویروس به لرزش دست در دست یک مرد که ترجیح namaste.

COVID-19: Cartoonists vs fake news during the Coronavirus lockdown

“تمرکز من این است که برای ارسال پیام با صدای بلند و روشن همه درخواست برای اقامت در خانه می گوید:” شانکار که آپلود کارتون های خود را در رسانه های اجتماعی از خانه که در آن او در حال لذت بردن از صرف وقت با دو پسر خود را. “حتی پس از دستورالعمل دقیق توسط دولت به ماندن در خانه ما هنوز هم برخی از مردم در جاده ها. مگر اینکه آن را یک وضعیت اضطراری است, ما باید در خانه بمانند و کمک های حاوی ویروس’ گسترش و شکستن زنجیره ای.”

از یک فاصله امن

Sabari Venu متوسط کاری یک کمیک استریپ در insta با یک پس از بیش از 17.5 K با استفاده از ترکیبی از Malayalam و انگلیسی به آمده تا با تیز اما طنز-laced مشاهدات در امور جاری و جامعه است.

از آنجا که COVID-19 شیوع پیروان او بودند کاملا در حال انتظار برای دیدن آنچه که بنگالور مبتنی بر طراح خواهد آمد تا با او باز با یک دارای گونه های برامده پانل در facebook صفحه معنی کاری در مارس 20 Janata حکومت و کوبیدن عروق.

در مارس 24, او قرار داده تا یکی دیگر که نشان داد یک پدر به سختی مقابله با چهار فرزند: یک بچه تساوی یک عکس بر روی سفید خود را dhoti در حالی که او در ترکیب مو برای فرزند دوم. در ضمن او توازن سوم و چهارم خود را بر روی شانه و بازو. Sabari پست های که کارتون برای همه “سوپر پدر و مادر خود جدا و با خود کمی بیش از حد فعال هیولا”.

Sabari Venu’s comic on self-isolation and parenting

Sabari Venu کمیک خود در انزوا و پدر و مادر

او می گوید: “رسم است که یک بخشی از یک کتاب رنگ آمیزی ایجاد شده توسط Nithin Mathew و Sanid Asid علی.برای خسته پدر و مادر به دنبال راه هایی برای منحرف کردن بچه های خود را” و اضافه کرد که این ابتکار عمل که ویژگی های طراحی شده توسط هنرمندان مختلف در Instagram خواهد بود به صورت رایگان توزیع. این کتاب رنگ آمیزی می توان به صورت رایگان از https://bit.ly/QCBOOK2020.

(با ورودی از J S Harikumar, Neeraja Murthy و Saraswathy Nagarajan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی