COVID-19 موارد در حال افزایش است در JSW پردیس

COVID-19 مورد مربوط به یک بیمار است که یک کارمند JSW کارخانه فولاد در Toranagal در Ballari منطقه بالا رفته است.

Ballari معاون کمیسر S. S. Nakul گفت که بیش از نیمی از 65 جدید مواردی است که گزارش شده در جمعه ترسیم شد به JSW Steel plant, در نظر گرفتن مجموع موارد مربوط به لیورپول را Toranagal کارخانه فولاد به 244 – تمام ترسیم شده برای یک بیمار P-4184 35 ساله و کارمند JSW Steel کار در Corex گیاه. این گیاه اختصاص بیش از نیمی از کل COVID-19 موارد در Ballari منطقه بود که در 402 به عنوان در روز جمعه.

جدا از quarantining صدها اولیه تماس ها در هتل های مختلف و جداسازی ثانویه مخاطبین خود را در خانه های کل Corex بخش گسترده لیورپول جراحی پردیس که در آن بخش عمده ای از موارد COVID-19 گزارش شده از مهر و موم شده بود پایین. این JSW مدیریت خواسته بیش از 10,750 کارکنان به محل کار از خانه.

توجه به این ویروس از منابع لیورپول پردیس گسترش به شهرستانها و شهرهای خارج از JSW گیاه مانند Ballari, هوسپت و Sandur با کارکنان سفر به و از گیاه, معاون کمیساریای بود که رئیس منطقه مدیریت بحران اقتدار صادر کرده است سفارشات محدود کردن جنبش از JSW Steel کارکنان به JSW شهرستان و کارخانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>