COVID-19 سایه در جشن هولی

COVID-19 ترساندن به نظر می رسد که بازیگران سایه هولی جشن در Dharwad این زمان.

هولی جشنواره رنگ ها که در جشن با شکوه و شادی در اینجا می افتد در روز سه شنبه. اما چند انجمن که برگزاری رویدادها را به علامت هولی هر سال را به نام کردن برنامه ها با استناد به اقدامات احتیاطی. اضافه کردن به این, سلامت, مشاوره توسط اتحادیه و دولت در برابر ازدحام در اماکن عمومی و اجتناب بکند باید بیشتر سایه بازیگران در جشن.

فروشگاه-پاسداران گفت که COVID-19 ترساندن است به احتمال زیاد به آمار کسب و کار. نسبت به سال گذشته خرید و فروش است اما آنها امیدوارند که مردم ممکن است روند معکوس و پیوستن به جشن صبح روز سه شنبه.

بت از Kamanna و Rati در حال حاضر نصب شده در اماکن عمومی و کودکان تجمع در مقابل کوچک چادر بیش از بتها و ضرب و شتم “Halagi” (یک ساز کوبه ای ساخته شده از چرم) و رقص بود و صحنه های مشترک در روز دوشنبه.

بتها از Kamanna و Rati نصب شده در اماکن عمومی تقریبا در تمام محلات از Dharwad و مردم از تمام گروه های سنی هستند thronging سالن برای دیدن بت.

به “هولی Hunnime” روز دوشنبه کاهش پیدا کرد و effigies از Kamanna خواهد بود سوخته در ساعات اولیه روز سه شنبه. قبل از تنظیم effigies در آتش مردم ارائه خواهد شد puja و انجام مراسم مذهبی و این خواهد بود که پس از پاشش رنگ در روز سه شنبه.

گلدان-شکستن مسابقات آواز هولی آهنگ ها و درام ضرب و شتم مسابقات به عنوان بخشی از جشن را به عنوان معمول است.

در ضمن Dharwad Halagi Habba که برگزار شد به عنوان مقدمه ای برای جشنواره هولی در اینجا در یکشنبه بدستآمده پاسخ قاطع با صدها نفر از مردم و قوم تئاتر از Dharwad و مناطق اطراف آن با شور و شوق شرکت در این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>