COVID-19 | چین اعلام اضافی 30 میلیون دلار کمک مالی برای کسانی که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توقف بودجه

چین روز پنجشنبه اعلام کرد که اضافی $30 میلیون دلار کمک مالی به سازمان جهانی بهداشت, روز پس از پکن ابراز “نگرانی جدی” بیش از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از COVID-19 بحران است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang اعلام کرد در یک کنفرانس رسانه های اینجا. کمک مالی خواهد بود علاوه بر 20 میلیون دلار ارائه شده توسط چین پیش از آن به که.

چین در اشاره پله تا پولی آن سهم به آژانس سلامت سازمان ملل متحد در 15 آوریل. پکن را پاسخ آمد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برای قرار دادن یک “بسیار قدرتمند” نگه دارید در آمریکا برای کمک مالی به این که متهم این آژانس سازمان ملل متحد بودن “بسیار چین-محور” و نقد آن را برای داشتن “از دست رفته تماس” در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

همچنین به عنوان خوانده شده | چه کسی رئیس برس کردن استعفای, تماس, درخواست برای کمک های ایالات متحده

“چین نگرانی جدی نسبت به آمریکا اعلام به توقف کمک های مالی خود را به که” یکی دیگر از چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفته بود در پاسخ به تهمت را اعلام.

او گفت: چین همیشه حمایت ژنو مبتنی بر که در بازی نقش مهمی را در سازمان بهداشت جهانی و ضد اپیدمی پاسخ.

پرسید: اگر چین را گام به گام تا بودجه به این که به جای ایالات متحده سهم ژائو گفت: چین به ارائه 20 میلیون دلار به این که (برای مبارزه با COVID-19) و ما را مطالعه مربوط به موضوع” نشان می دهد که پکن شد و با توجه به افزایش سهم خود را به جهانی سلامت بدن است.

همچنین به عنوان خوانده شده | سرمقاله: فاجعه تصمیم گیری: در مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به کسانی که

هر دو کشور چین و چه کسی رو نقد جدی بر عدم شفافیت به ویژه در مورد کشف coronavirus در ماه دسامبر سال گذشته و سکوت در ووهان تا پکن تحمیل مستند در این شهر در ژانویه 23.

همچنین به عنوان خوانده شده | ایالات متحده مورد حمله قرار گرفت می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن در بیماری همه گیر کوروناویروس

در آن زمان بیش از پنج میلیون نفر از ووهان گزارش شده به سمت چپ برای مقصد تعطیلات در خانه و خارج از کشور به مناسبت سال نو چینی که بسیاری از ادعا منجر به گسترش این ویروس مرگبار در سراسر جهان است.

چین با رد این اتهامات از هر گونه پوشش و گفت: این اولین کشوری بود که به گزارش COVID-19 به چه کسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>