COVID-19: چین به تعویق انداختن نشست سالانه پارلمان

چین بالا مقننه بدن به طور رسمی تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن نشست سالانه مجلس در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 5, تلویزیون دولتی گزارش روز دوشنبه در میان شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 70,000 در کشور است.

تلویزیون دولتی گفت: تاریخ جدید برای این جلسات که به طور معمول گذشته به مدت 10 روز خواهد بود مجموعه بعد. در این نشست خواهد بود با تاخیر بیش از حد طولانی در این گزارش اضافه شده و بدون توضیح.

مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی یک تا حد زیادی تشریفاتی مشاوره بدن را نیز به تعویق انداختن آن جلسه بود که با توجه به شروع دو روز قبل از آن تلویزیون مرکزی چین گفت.

این گردهمایی به طور سنتی بیش از 5,000 نمایندگان فرود در پکن از سراسر چین برای حداقل 10 روز به تصویب قوانین و پرده های سال های کلیدی اقتصادی اهداف.

این اولین بار است که از زمان مارس برنامه ریزی شده بود به تصویب رسید و در سال 1995 که در جلسه مجلس به تعویق افتاده است.

پنج نفر آشنا با این موضوع به رویترز گفت این ماه که چین با توجه به تاخیر در جلسات به عنوان پکن هایش با این بیماری همه گیر. رسانه های دولتی گزارش هفته گذشته که کنگره خلق ملی ایستاده کمیته ارزیابی یک پیشنهاد برای انجام این کار است.

مقننه بدن نیز روز دوشنبه به طور رسمی تصمیم به ممنوعیت همه غیر قانونی حیات وحش تجارت و مصرف در چین, این گزارش گفت:. حیات وحش است که اعتقاد بر این بود که منبع این ویروس مسئول این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>