COVID-19 | چین نزدیک به 100 مورد جدید در یک روز بالاترین در هفته های اخیر

چین گزارش کرده است 99 جدید کروناویروس موارد بالاترین در یک روز را در هفته های اخیر و 63 تازه بدون علامت عفونت در نظر گرفتن تعداد کل بیماران در کشور به 82,052 مقامات بهداشتی گفت: در اینجا در شنبه نگرانی در مورد موج دوم این بیماری همه گیر.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) که از روز شنبه در مجموع 1,280 وارداتی موارد گزارش شده در چین. از موارد 481 شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی و 799 بودند تحت درمان با 36 و در شرایط شدید.

آن گفت: 99 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز شنبه که 97 بودند از مردم از بازگشت از خارج از کشور.

همچنین در شنبه 63 جدید بدون علامت موارد از جمله 12 از خارج از کشور گزارش شده در سرزمین اصلی. این NHC گفت: 1,086 موارد بدون علامت از جمله 332 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. آنها عفونی و ایجاد خطر كردن به دیگران است.

افزایش COVID-19 موارد پس از ویروس بود که پیشتر در آن کانون هوبئی استان و پایتخت آن ووهان تبدیل به یک منبع نگرانی به ویژه هنگامی که چین اجازه فعالیت های عادی در سراسر کشور است.

روز شنبه, Mi فنگ یک سخنگوی NHC خواست عمومی برای تقویت اقدامات حفاظتی و جلوگیری از تجمعات پس از خوشه عفونت کروناویروس گزارش شد در برخی از نقاط کشور است.

و اشاره کرد که خوشه عفونت گزارش شده در برخی از نقاط کشور Mi خواست عمومی برای تقویت اقدامات حفاظتی و جلوگیری از تجمعات دولتی صدای آمریکا خبر داد.

پادکست | جدید طبیعی ” در چین پس از مستند

Coronavirus موارد در حال افزایش است به عنوان صدها نفر از اتباع چینی برگزار شد تا در کشورهای مختلف که در آن COVID-19 شیوع شایع است باید به خانه بازگشت و با کمک دولت چین.

کسانی که عودت در حال نمایش قبل از انتقال آنها به 14 روز در قرنطینه امکانات.

این NHC گفت: به طور کلی مرگ و میر باقی مانده در 3,339 در کشور با هیچ تلفات گزارش شده در روز شنبه. دو داخل کشور منتقل موارد نیز گزارش شده است, هر دو در استان هیلونگجیانگ در مرز روسیه آن را گفت.

روز شنبه نیز شاهد 49 جدید موارد مشکوک, همه آنهایی که وارد شده گزارش شده در سرزمین اصلی.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 82,052 شنبه از جمله 1,138 بیماران بودند که هنوز در حال درمان 77,575 مردم تخلیه شده پس از بهبودی و 3,339 نفر از این بیماری است.

توسط شنبه, 1,000 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده بود در هنگ کنگ 45 تایید موارد در ماکائو و 385 در تایوان از جمله شش میر NHC گفت.

در مجموع 336 نفر در هنگ کنگ 10 در ماکائو و 99 در تایوان شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی آن گفت.

رمان coronavirus را کشته است 108,862 مردم و آلوده بیش از 1.7 میلیون نفر در سطح جهان است. آمریکا دارای بیشترین تعداد از عفونت در 529,887 در حالی که ایتالیا منجر به مرگ و میر با 19,468 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

همچنین بخوانید: چین صفر: در چین منجر به آن coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید