COVID-19: چینی زن و شوهر متهم به دادن اطلاعات غلط به مقامات سنگاپور

یک زن و شوهر از چین در روز جمعه اول شد دو نفر به اتهام تحت سنگاپور بیماری های عفونی عمل می کنند برای ارائه اطلاعات نادرست به مقامات مربوط به کشنده coronavirus مانع روند تماس با ردیابی یک ورزش مهم نظارت بر افراد در معرض تماس با افراد آلوده.

هو Jun, 38, از ووهان مرکز مرگبار coronavirus و همسرش, شیعه, Sha, 36, که در سنگاپور زندگی می کند اول شد دو نفر به اتهام تحت بیماری های عفونی در رابطه با شیوع فعلی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

 

هو وارد سنگاپور در ژانویه 22 و تایید شد به شما با کروناویروس در تاریخ 31 ژانویه در بیانیه ای گفت:.

هو بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان در فوریه 19. همسر او اما مشخص شد که تماس نزدیک و صادر شد قرنطینه سفارش در فوریه 1, پس از وزارت آغاز تماس با ردیابی برای شناسایی کسانی که ممکن است در معرض تماس با فرد آلوده در حالی که او علامتی.

 

زن و شوهر گفته می شود اطلاعات نادرست به مقامات وزارت بهداشت در مورد جنبش های خود را و محل نگهداری از ژانویه 22 تا 29 زمانی که آنها تماس گرفته شد در طول دوره قرنطینه.

شیعه نیز گفت: به ارائه دیگر اطلاعات نادرست در حالی که تحت قرنطینه.

این وزارتخانه گفت که آن را قادر به تعیین زن و شوهر واقعی جنبش تنها از طریق تحقیقات دقیق.

این زن و شوهر دوباره ظاهر می شود در دادگاه در مارس 20.

 

هر کسی محکوم به ارتکاب جرم تحت بیماری های عفونی عمل می تواند به حبس تا شش ماه و جریمه به SGD10,000 برای اولین جرم با توجه به گزارش های رسانه ها.

سه مورد جدید از بیماری کروناویروس تایید شده توسط وزارت بهداشت در پنج شنبه, از جمله 12 سال از معتبر رافلز نهاد.

این به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در اینجا به 96 که 66 باید به طور کامل بهبود یافتند.

وزارت گفت: هشت نفر از این 30 نفر که هنوز در بیمارستان هستند و در شرایط بحرانی در واحد مراقبت های ویژه.

چهل و چهار نفر کشته شده اند از رمان coronavirus در چین در نظر گرفتن مرگ و میر در این شیوع به 2,788, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>