COVID 19: کلاسیک خواننده پریا R Pai آهنگ برای بار

زمانی که خواننده پریا R Pai ارسال شده یک ویدیو از او تفسیر Purandaradasa ترکیب Sreejalantharam aashrayaamyaham… مجموعه در gambheera nattai راگا در Facebook صفحه آخرین چیزی که او انتظار برای آن را به ویروسی. آپلود شده در مارس 31, آهنگ در حال حاضر مشاهده شده است حدود 2.8 لاخ بار “این است که راه فراتر از انتظارات من,” او می گوید. Priya شده است به طور منظم ارسال موسیقی فیلم (بیشتر devotionals) در رسانه های اجتماعی خود را اداره کند: “این یک راه برای به قدرت مردم برای مقابله با بحران کنونی به آنها بگویید که آن را خوب خواهد بود.”

او آواز می خواند و با دخترش Shradha و Shreya ضبط در خانه انجام می شود. “پاسخ و بازخورد خوب بوده برای همه, اما پاسخ این آهنگ به دست آورد غیر منتظره بود. در حالی که دیگر آهنگ ها آهسته در سرعت این یک سریع تر است. من می خواستم به انرژی افرادی که ممکن است احساس bogged با وضعیت فعلی” پریا می گوید.

Priya performing with her daughters and inset, Suryanarayanan

پریا انجام با دخترش و الحاق Suryanarayanan

دو بار برنده مقام دوم در (کرالا ) دولت در سطح جوانان, جشنواره, پریا ساخته شده است یک نام برای خود نه تنها به عنوان یک خواننده بلکه یک آهنگساز, پخش, خواننده و مجری تلویزیونی. برخی از آلبوم های Thillana, Bhavatarang, Oothukkaadu آهنگ Raagasudharasa, Mahaadeva سیوا Sambho, کریشنا Nee Begane Baaro و Harshamo Dukhamo (تشکیل شده توسط بنی Viswam). او همچنین تشکیل دو آلبوم Lalitha Sahasranamam و ویشنو Sahasranamamمجموعه در 15 و هشت ragas بود.

همراه او در mridangam از راه دور است چنای بر اساس دانشجویی Suryanarayanan. یکی از آهنگ های او در اینترنت منتشر شد و یک تفسیر از ‘Maitreem Bhajata…’ که MS Subbulakshmi انجام شده در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1966. این خواننده/موسیقی معلم انجام درس موسیقی — از طریق تماس های تصویری — راه خود را از ارتباط با دانش آموزان و دادن تکالیف به طوری که آنها نمی از دست دادن ارتباط با درس های خود را. “در این زمان است که در واقع خوب آن را به مردم این زمان برای دریافت در تماس با خود را می دانم که آنها چه کسانی هستند و صرف زمان با خود. در غیر این صورت همه ما در چنین یک حالت ثابت از عجله همیشه شلوغ است و عجله در مورد” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید