Covid-19: کویمباتور هنرمندان بحث در مورد ایجاد هنر در طول مستند

با حوصله هیچ چیز را به انجام در طول مستند? چهار هنرمندان از کویمباتور ارائه راهنمایی در مورد چگونه به تحریک سمت خلاق خود را با چیزهایی که شما در پیدا کردن در خانه. خوانده شده در…

Working with colours will help reduce anxiety and social discomfort, says Simran Wahan

کار با رنگ کمک خواهد کرد که کاهش اضطراب و ناراحتی اجتماعی می گوید Simran Wahan | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Simran Wahan

“در دوران سخت مانند این مستند آن را ضروری است برای حفظ آرامش منحرف کردن ذهن ما از غیر ضروری افکار منفی و حفظ سالم و شاد طرز فکر” می گوید: هنرمند Simran Wahan, و اضافه کرد که “کار با رنگ کمک خواهد کرد که کاهش اضطراب و ناراحتی اجتماعی.” با توجه به زمانی که درگیر با رنگ های مختلف و بافت سطوح و مواد حواس پنجگانه فعال هستند و سطح اضطراب پایین آمده است. پاداش اضافه شده است که آن را تقویت اوراق قرضه زمانی که خانواده با هم کار می کند.

لوازم او می گوید: در دسترس هستند در خانه. “به عنوان سرخپوستان ما خوش شانس هستیم که داخلی استعداد موقت یا”jugaad’,” او می خندد. “نگاهی به اطراف خانه و شما پیدا کردن چیزهایی که در اطراف است برای ماه ها یا حتی سال. ایجاد محصولات جدید upcycle و یا بازیافت آنها” و او قرقره کردن یک لیست: دانه های تزئینی, سنگ, سنگریزه, چوب, نخ, دکمه, گونی, پنبه, پارچه, کلش, قرمز مایل به قهوهای آجر, شن و ماسه, بطری, قدیمی, بطری های پلاستیکی سیم واشی نوار , روزنامه, مجله, پر, خشک برگ و گل و ادویه جات ترشی جات, پیر کیت آرایش ناخن رنگ بامبو استفاده می شود شیر و پلاستیک, بسته …

Simran باور نمی وجود دارد غیر هنرمندان. “هر فرد یک هنرمند است در برخی از راه و یا دیگر. برخی از ثابت به یک برنامه خاص از عمل; دیگران به استفاده از تخیل و خلاقیت خود را به وصله پینه کردن همه چیز. من همیشه پیشنهاد می کنم نگاه مردم در اطراف خانه خود را انتخاب کنید و چیزهایی که گرفتن توجه خود را اول است.” و او را ارائه می دهد نمونه: استفاده از درب بطری را coasters; مانده کاغذ و صفحات مجله را به قراضه کتاب یا کاغذ مچاله اشیاء; پسته پوسته به آهن ربا; پیر بطری های پلاستیکی به کشاورزان; گونی و پارچه های پنبه ای و شن و ماسه به جا سوزنی ها و وزن کاغذ.

همانطور که برای رنگ پودر قرمز مایل به قهوهای کاشی و زردچوبه را موقت رنگ; استفاده از یک سایه چشم پالت; kajal ریمل مژه و ابرو یا چشم و خط را می توان مورد استفاده برای رنگ سیاه و سفید و استفاده از واشی نوار برای ایجاد کلاژ.

Simran نگه داشتن خودش مشغول جلسات تعاملی و بحث در مورد هنر و سلامت روانی با دوستان و خانواده و مشتریان. “من شروع 21 روز قرنطینه چالش در Instagram page (@قرعه کشی.با.سیم کارت) که در آن من به اشتراک گذاشتن یک شکل جدید از هنر های روزمره و مردم را تشویق به کار در خطوط مشابه.” او جلسات که در آن “مردم گرفتن چاپ از صفحات رنگ آمیزی و همه ما رنگ با هم در تماس تصویری.” او همچنین هنر انجام جلسات درمان از طریق تماس های ویدئویی. در نهایت, او می گوید, او شروع به خواندن یک عادت جدید. “من مطمئن شوید که من خواندن یک صفحه روزمره است.”

This is also a good time to learn a craft, says R Vigneshraj

این نیز زمان خوبی برای یادگیری یک هنر و صنعت می گوید: R Vigneshraj | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

V Jeevnathan suggests a a family project with parents drawing the outline and letting the kids fill in the colour on a wall

V Jeevnathan نشان می دهد یک پروژه خانواده با پدر و مادر نقشه کشی طرح و اجازه دادن به بچه ها را پر رنگ روی دیوار | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Vigneshraj R و V Jeevanathan

“این یک زمان استرس زا برای همه. هنر کمک می کند تا آرامش ذهن ما و همچنین ما را درگیر. چرا ما نمی توانیم دیوار رنگ ؟ می گوید:” هنرمند Vigneshraj R. کامل-زمان هنرمند می گوید دیوار هنر می توان با هر رسانه ای در دسترس است — سایه نفت نشانگر و مداد رنگی و رنگ پارچه و یا رنگ اکریلیک. “اولین مرحله قرعه کشی طرح بر روی کاغذ است. هنگامی که شما راضی هستند با آن, سپس آن را تکثیر بر روی دیوار,” او می گوید. رئوس مطالب را می توان با نشانگر دائمی. نگه داشتن طراحی ساده اگر شما یک مبتدی.

“یک درخت و یا یک گله از پرندگان نمونه” می افزاید: V Jeevananthan که به تازگی رنگ شده 40 فوت تصویر بر روی دیوار یک واحد مسکن در Ukkadam. “شما می توانید نقاشی های دیواری یک پروژه خانواده با پدر و مادر نقشه کشی طرح و اجازه دادن به بچه ها را پر رنگ است.” موقعیت کار در سطح چشم. “بررسی در دسترس بودن رنگ قبل از اینکه شما شروع به نقاشی. اگر مقدار محدود است, برای طرح های کوچکتر.”

این نقاشی نمی کشد طولانی برای خشک. “در حالی که مداد رنگی نیست و نیاز به زمان خشک شدن اکریلیک و رنگ پارچه نیاز چند ساعت” می افزاید: Vigneshraj.

دیگر از نقاشی این نیز زمان خوبی برای یادگیری هنر و صنعت است. “شما می توانید آن را با چیزهایی که شما در پیدا کردن در داخل خانه خود را! برای مثال همه شما نیاز دارید این است که آدامس کاغذ و یک جفت قیچی به یک عروسک خیمه شب بازی. استفاده از آنها به داستان!” پیر بطری های شیشه ای می شود تا حدودا با découpage با استفاده از کاغذ.

Vigneshraj در حال حاضر به آموزش آنلاین رایگان در هر روز بر این در Instagram صفحه (Vigneshstr). “من تا به حال بسیاری از درخواست از پدر و مادر است. من به زندگی می کنند هر روز در 5:00 pm. اگر وجود دارد هر گونه تغییر در زمان به روز رسانی آن را در صفحه من,” او می گوید. مردم باید لذت بردن از روند ساخت هنر است. “وجود دارد هیچ نقطه تاکید در مورد نتیجه. آنچه مهم است این است که شما احساس خوب,” او می گوید.

Jitha Karthikeyan recommends watching online videos that give you step-by-step guidance

Jitha Karthikeyan توصیه به تماشای فیلم های آنلاین است که به شما گام به گام راهنمایی | عکس های اعتباری: M Periasamy

جیtha Karthikeyan

“با همه گیر نگه داشتن بسیاری از ما در داخل خانه, مهم این است که به افراط در برخی از فعالیت های است که کمک می کند تا برای استراحت و اقامت مثبت می گوید:” Jitha Karthikeyan یک کویمباتور-بر اساس هنرمند معاصر. هنر این است که یک روش زندگی برای این هنرمند خود آموخته است که انجام متعددی نشان می دهد که در سطوح ملی و بین المللی. “هنر یک انتخاب ایده آل به احساس هدف و شادی هر چه بود سن خود را,” او می گوید.

او توصیه می کند فیلم های آنلاین است که به شما گام به گام راهنمایی برای یادگیری تکنیک های مختلف. “به عنوان هنر عرضه فروشگاه بسته شده, هنر تهیه مواد ممکن است ممکن است اما نوآورانه و ایجاد با استفاده از مواد در خانه مانند بطری و پوسته نارگیل, مقاله, و یا به سادگی شروع به طراحی خود را با قلم و مداد. همانطور که برای من این مستند به من داده است به تنهایی برای توقف منعکس و رنگ بدون هیچ خارجی حواس او را پرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید