حتی به عنوان COVID-19 همچنان به فلج عمده رویدادهای ورزشی کریکت تخته از استرالیا و انگلستان و آفریقای جنوبی و نیوزیلند هنوز هم باز به ایده ارسال بازیکنان خود را به هند برای IPL-13 باید آن اتفاق می افتد.

تایید نهایی منوط به دولت های مربوطه به جلو بروید و ارائه اقدامات پیشگیرانه مناسب برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

هند ورزشی وزارت در روز پنج شنبه با صدور بخشنامه تازه به فدراسیون در این کشور به حالت تعلیق در همه حوادث مسابقات و دادگاه تا 15 آوریل و با مقدمه ای از محدودیت در سفر هوایی از مناطق در اروپا یا آسیا وجود دارد نگرانی خود را از حضور بازیکنان خارجی در این سال IPL.

کار کردن با بازیکنان

یک کریکت استرالیا (CA) سخنگو گفت: هیئت مدیره مشغول به کار بود با بازیکنان و مدیران خود را در تضمین “آنها آگاه هستند از تمام حقایق قبل از آنها در نظر گرفتن بازی در خارج از کشور. این اطلاعات به اشتراک گذاشته شده به عنوان بخشی از بحث های مداوم.

“این کد بندی مشاغل ملی به احتمال زیاد خواهد شد صادر شده همراه با اطلاعات برای اطمینان از همه بازیکنان به طور کامل مطلع قبل از تصمیم گیری فردی. همانطور که می بینید, آن است که بسیار سیال وضعیت است.”

IPL-محدود بازیکنان استرالیا در برزخ پس از نخست وزیر این کشور را اسکات موریسون در روز چهارشنبه صادر نامحدود سطح-4 ممنوعیت سفر اما پت کامینز (KKR) و جاش Hazlewood را (CSK) مدیر Judie اندرسن از حداکثر گروه بین المللی وجود دارد گفت: “هیچ چیز از CA (در ه) (کد بندی مشاغل ملی) در لحظه اما آنها در حال بررسی این وضعیت است. در مورد IPL دیگر از آزمایشی تاریخ 15 آوریل شده اند وجود دارد هیچ به روز رسانی های بیشتر.”

همان احساسات

در ضمن New Zealand Cricket Board (NZC) بیش از حد تکرار همان روحیه است. این دو باقی مانده ODIs بین استرالیا و نیوزیلند لغو شد و بازدید کنندگان بودند مجبور به بازگشت به خانه برای جلوگیری از سفر جدید محدودیت.

با توجه به NZC شده است وجود دارد “بدون در نظر گرفتن با توجه به لغو کد بندی مشاغل ملی. به جای NZC است با تمرکز بر حصول اطمینان از ما بازیکنان حرفه ای مردان و زنان با دریافت بیشترین اطلاعات مربوطه مشاوره و هدایت آن به دست می آید.”

در جای دیگر منابع نزدیک به KKR جدید امضای تام Banton نشان داده اند که بارسلونا قصد داشت به بازی اگر IPL جلو رفتم. “تام به دنبال خواهد داشت دولت مشاوره و هدایت خود هسته کارفرما سامرست CC و همچنین بانک مرکزی اروپا. او واقعا امیدوار IPL می توانید پیش بروید تا زمانی که ایمنی در محل با توجه به کروناویروس گفت:” منبع, خواست نامش فاش نشود.

در خانه پس از شستشو از سری بازکن در Dharamshala هند دو باقی مانده ODIs در مقابل آفریقای جنوبی لغو شد به عنوان یک اقدام احتیاطی. تماس به reschedule سری نزدیک در پاشنه BCCI تصمیم به تسلیم IPL تا 15 آوریل است.

اما CSA خودداری از گرفتن یک موضع قطعی در این نقطه در آن بازیکنان برجسته در لیگ. “با توجه به زمان هنوز leftbefore IPL ما هنوز در تماس با همکاران ما در BCCI در این مورد. “در دوره بعد از عمل CSA هدایت خواهد شد مقررات دولت آفریقای جنوبی در شرایط از آنچه ورزشی برادری خواهد بود در آزادی به انجام” گفت: CSA سر از رسانه ها و ارتباطات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی