در سرینگر دولت در 19 مارس اعمال محدودیت در حرکت مردم محلی و متوقف حمل و نقل عمومی یک روز پس از 65 سال تشخیص داده شد به عنوان اولین کسی که تست مثبت برای COVID-19 در منطقه کشمیر.

این محدودیت ها را دیدم ارغنون سیم در حال راه اندازی در جاده های اصلی منتهی به سرینگر را Khanyar منطقه که در آن بیمار شد از. بسیاری از قطعات از مرکز تجاری لعل Chowk نیز شاهد مقررات ترافیک با استقرار پرسنل امنیتی.

مردم محلی گفت: آنها در مواجهه با یک مستند به نیروهای امنیتی اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف آزادانه.

“محدودیت های تحمیل گردیده و در شهرستان سرینگر برای مهار هر گونه احتمال گسترش Coronavirus. پزشکی تیم زیر SOP. وجود خواهد داشت مشکلات اولیه برای یک روز یا بیشتر. دولت اطمینان حاصل شود خدمات موثر و لوازم. لطفا در خانه بماند” گفت: شهيد چودری, معاون کمیساریای سرینگر.

مقامات خواسته اند که همه ساکنان که ممکن است در تماس با COVID-19 مورد مثبت در سرینگر “به گزارش به نزدیکترین امکانات بهداشتی و یا تماس با اتاق کنترل در سرینگر”.

“محدودیت در گردهمایی مجمع و جنبش در بسیاری از مناطق با هدف اجتناب از گسترش هر گونه احتمال زیاد موارد گفت:” آقای چودری.

Parvaiz Koul گروه داخلی و ریوی پزشکی Sher-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS) گفت: “مردم باید جلوگیری از بازدید از بیمارستان ها و غیر ضروری کشش از امکانات. هیچ گردهمایی اجتماعی مانند بازدید از خانواده. به نظر می رسد ما در یک مسافت طولانی”.

تمام امتحانات لغو شده اند, در سرینگر. حمل و نقل عمومی متوقف شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی. نازک ترافیک مشاهده شد در جاده ها در شهرستان. J&K دارای چهار موارد مثبت COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی