COVID-19: مرگ و میر در چین می گذرد 2, 500; که کارشناسان بازدید ووهان

چین مرگ و میر از این کروناویروس جدید رز به 2,592 در فوریه 24, پس از ملی کمیسیون بهداشت گزارش 150 بیشتر مرگ و میر همه اما یکی در مرکز استان هوبی. روز دوشنبه کشته شد یک پرش بر روی 97 مرگ و میر گزارش روز شنبه. این کمیسیون همچنین تایید کرد در مجموع 409 موارد جدید در چین با همه اما 11 در هوبئی.

Coronavirus گسترش به بیش از 25 کشور است و باعث نصب دزدگیر با توجه به جدید جیب شیوع بیماری در اروپا و خاورمیانه و آسیا است.

ایتالیا گزارش داد یک سوم مرگ در حالی که موارد مشخصی و مقامات معلق بازی های فوتبال در حالی که کارناوال ونیز کوتاه قطع شد. ایران را تایید کرد شمار تلفات افزایش به هشت باعث ممنوعیت سفر از کشورهای همسایه.

کارشناسان بازدید ووهان

کارشناسان سازمان بهداشت جهانی سفر کرده اند قفل شده-پایین مرکزی شهرستان چینی در کانون مرگبار جهانی شیوع کروناویروس مقامات چینی روز دوشنبه گفت:.

سفر در طول تعطیلات آخر هفته اولین گزارش سفر به ووهان با این که از آنجا که ویروس پدید آمده از شهر از 11 میلیون نفر در اواخر سال گذشته.

گوش دادن: شیوع کروناویروس: نمایش از چین | در تمرکز پادکست

این گروه بین المللی از کارشناسان به رهبری که بازرسی دو بیمارستان در طی بازدید خود از جمله موقت در یک مرکز ورزشی ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

آنها همچنین ملاقات با کارشناسی Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت و مقامات بالا در مرکز کنترل بیماری در هوبئی استان که ووهان پایتخت است.

این است که ستایش پکن برای دست زدن به آن از این بیماری همه گیر. اما چین مورد انتقاد قرار گرفته است در خانه برای خاموش کردن هشدار زود هنگام از یک whistleblower, دکتر, دادند که از ویروس.

چین تعداد روزانه جدید عفونت شده اند در یک روند رو به پایین اما مقامات بهداشتی باید پاشیدند سردرگمی در مورد داده ها توسط بارها و بارها تغییر روش شمارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>