COVID-19: مرگ دهها کشته و 1800 نفر در چین

تلفات از چین coronavirus اپیدمی شروع به پریدن کرد به 1,868 در فوریه 18 بعد از 98 بیشتر مردم با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

تقریبا 72,500 مردم در سراسر کشور شده اند آلوده به جدید COVID-19 گونه از این ویروس که اولین ظهور در ماه دسامبر قبل از فزاینده به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور.

وجود دارد 1,886 موارد جدید گزارش روز شنبه — کاهش در روز دوشنبه رقم پایین ترین تنها-روز کشف موارد جدید تا کنون در این ماه است.

 

بسیاری از مرگ و میر در استان هوبئی سخت-آمار کانون شیوع با پنج گزارش در جای دیگر در کشور است. هوبئی has been locked down سعی کنید برای جلوگیری از ویروس با دهها میلیون نفر از مردم در زیر قرار داده شده موثر قرنطینه در استان است.

تعداد موارد جدید گزارش شده در خارج از استان هوبی بود فقط 79 از 890 در 4 فوریه. آن را نشانه کمترین تعداد موارد جدید در خارج از ویروس زده استان از ژانویه 23.

ملی چین اقتدار بهداشت گفت: کاهش تعداد نشانه آن است که شیوع بیماری تحت کنترل است.

با این حال سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روند “باید تفسیر شود بسیار با احتیاط”. “روند می تواند تغییر به عنوان جمعیت جدید را تحت تاثیر قرار. آن است که خیلی زود به بگویید اگر این گزارش کاهش خود ادامه خواهد داد. هر سناریو هنوز روی میز است” او به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

This undated electron microscope image made available by the U.S. National Institutes of Health in February 2020 shows the Novel Coronavirus SARS-CoV-2, orange, emerging from the surface of cells, green, cultured in the lab.

عمده فعالیت این خواننده با میکروسکوپ الکترونی تصویر در دسترس ساخته شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در فوریه سال 2020 نشان می دهد رمان Coronavirus SARS-CoV-2 نارنجی در حال ظهور از روی سطح سلول های سبز و کشت در آزمایشگاه است. | عکس های اعتباری: AP

 

چینی بهداشتی مقامات خواسته اند که بیمارانی که بهبود از coronavirus برای اهدای خون به طوری که پلاسما استخراج می شود می تواند به درمان دیگران که به شدت بیمار است. پلاسما از بیمارانی که بهبود از یک طلسم پنومونی باعث COVID-19 حاوی آنتی بادی است که می تواند کمک به کاهش بار ویروس در بیماران بدحال رسمی از ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

بیش از 12000 نفر بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده با توجه به کمیسیون بهداشت آمار و ارقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>