COVID-19: تلفات موج گذشته 2000 در چین

مرگ و میر از چین جدید کروناویروس اپیدمی پرید گذشته 2000 نفر در 19 فوریه پس از 136 بیشتر مردم با تعداد موارد جدید سقوط یک دوم راست, روز ملی بهداشت کمیسیون. این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 74,185.

مرگ و میر افزایش به 2,004 با بسیاری از مرگ و میر در مرکز استان هوبی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر قبل از فزاینده به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور.

در آن روزانه به روز رسانی ملی کمیسیون بهداشت گزارش 1,749 موارد جدید از افراد آلوده به این ویروس در سراسر کشور کمترین تعداد موارد جدید در این ماه.

جدید عفونت شد به شدت در هوبئی.

 

در خارج از مرکز وجود دارد تنها 56 مورد جدید گزارش شده و در حال سقوط برای 15 روز در یک ردیف.

یک مطالعه منتشر شده توسط مقامات چینی گفت: اکثر بیماران مبتلا به موارد خفیف بیماری و مقامات بهداشتی را توصیف کند اعداد به عنوان یک نشانه آن است که شیوع بیماری تحت کنترل است.

رئیس جمهور چین در تماس تلفنی با نخست وزیر انگلیس گفت: اقدامات چین شد دستیابی به “پیشرفت قابل مشاهده” به گفته رسانه های دولتی روز شنبه.

همچنین بخوانید: ووهان مدیر بیمارستان می میرد COVID-19

با این حال سازمان بهداشت جهانی است و هشدار داد که خیلی زود به بگویید اگر این کاهش ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>